2019 m. kovo 22 d., Penktadienis

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija: VMI skelbia pajamų deklaravimo startą

2018-03-13
 
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - VMI) kviečia į pajamų ir turto deklaravimo pradžiai skirtą spaudos konferenciją. Renginio laikas: š. m. kovo 14 d. (trečiadienį), 11 val..Renginio vieta: Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, Ulonų g. 2, Vilnius (įėjimas iš Apkasų g.), įmonių aptarnavimo salė.

 

Šiam gyventojų pajamų deklaravimo startui VMI yra paruošusi 1,8 mln. preliminariųjų pajamų deklaracijų, iš kurių net 1,3 mln. jau visiškai užpildytos ir gyventojai jas galės pateikti greitai ir patogiai - vos keliais mygtukų paspaudimais.
Pažymima, kad 2017 m. 80 proc. gyventojų savo pareigą pateikti deklaracijas atliko atsakingai ir tai padarė laiku. Džiugina ir faktas, kad, lyginant su ankstesniu laikotarpiu, pernai beveik 20 proc. išaugo ir savarankiškai - be papildomos VMI pagalbos, deklaracijas užpildžiusių gyventojų skaičius.
Renginio metu žurnalistai turės galimybę užduoti aktualiausius su kasmetiniu GPM ir turto deklaravimu susijusius klausimus. Ekspertinius komentarus jiems pateiks VMI atstovė, Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė-Šnirienė.

 

Smalsių ir praktiškų žurnalistų dėmesiui: šiemet tęsiama jau kone tradicija tapusi iniciatyva - po renginio VMI specialistai padės žiniasklaidos atstovams deklaruoti jų pajamas. Iniciatyvoje dalyvausiantys asmenys su savimi turėtų turėti elektroninio deklaravimo sistemos prisijungimo slaptažodį arba elektroninės bankininkystės slaptažodžius. Deklaracijas teiksiantys EDS pirmą kartą, turi atsinešti ir asmens dokumentą.

Apie ketinimą išbandyti deklaravimo naujoves Vilniuje maloniai prašytume informuoti telefonu (8 5) 268 7513 arba e. paštu egle.aleksandraviciene@vmi.lt.

Renginio dieną kreiptis telefonu (+370) 618 02651.

 

Kontaktinis asmuo
Eglė Aleksandravičienė
Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
(8 5) 268 7513
egle.aleksandraviciene@vmi.lt.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-03-13 15:38
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media