2019 m. liepos 22 d., Pirmadienis

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Viešoji įstaiga „EKOAGROS“ kviečia žurnalistus į spaudos išvyką

2018-09-04
 
Kviečiame žurnalistus rugsėjo 19 d. kartu vykti į mūsų organizuojamą spaudos išvyką. Vyksime į du ekologinės gamybos objektus - pirminės gamybos ūkį ir perdirbimo įmonę. Išvykos metu savo akimis pamatysite, kaip vykdoma ekologinė gamyba ir kaip ji yra kontroliuojama. Apžiūrėsite ūkį, kuriame auginama augalininkystės produkcija bei mėsiniai galvijai, ir įmonę, gaminančią ekologiškas kruopas, susitiksite su gamintojais. Ekologinės gamybos sertifikavimo specialistai papasakos ir parodys, kaip vyksta ekologinės gamybos patikros vietoje. Atsakysime į visus Jūsų klausimus apie ekologinę gamybą, jos sertifikavimą ir kontrolę.
Prašau visus norinčius užsiregistruoti iki rugsėjo 6 d. Laukiame el. paštu
irma.minskiene@ekoagros.lt tokios informacijos: žurnalisto vardas ir pavardė, atstovaujama žiniasklaidos priemonė, kontaktiniai duomenys - el. paštas ir tel. Nr.
Jeigu ketinate dalyvauti, bet dar nenusprendėte, kas tiksliai vyks, parašykite mums el. Paštu planuojančių važiuoti asmenų skaičių.
Detalią informaciją pateiksime vėliau. Vešime mūsų užsakytu transportu. Bus galimybė vykti žurnalistams tiek iš Vilniaus, tiek iš Kauno. Lankomi objektai - Kaišiadorių ir Prienų r.
Pagarbiai,
Direktorius Gintautas Labanauskas
Kontaktai pasiteirauti:
Irma Minskienė, specialistė plėtrai (komunikacijai)
Mob. 8 683 35 428, el. p. irma.minskiene@ekoagros.lt.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-09-04 13:09
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media