2019 m. gegužes 26 d., Sekmadienis

Sporto renginiai

*print*

Archyvas :: „Betsafe–LKL“ komentatorių konkurse paskelbti nugalėtojai

2018-07-31
 
Tautvydas Kubilius

Tautvydas Kubilius

Liepos mėnesį paskelbta naujų talentų paieška baigėsi ir išrinkti geriausieji. 
Daugiau nei 100 dalyvių susidomėjimo sulaukusiame konkurse komisijos bei krepšinio sirgalių sprendimu išrinkti po du laimėtojai. 
Geriausieji gaus galimybę išbandyti save pajėgiausios Lietuvos krepšinio lygos varžybose.
Komentatorių konkurso nugalėtoju tapo ketverių metų komentavimo patirtį turintis Tautvydas Kubilius. Jį geriausiai įvertino tiek komisija, tiek žiūrovai, skyrę Tautvydui net 1898 balsus.
„Jau prieš konkursą teko darbuotis sporto komentatoriumi įvairiuose renginiuose, tačiau labai norėjosi žengti tą žingsnį į aukštesnį lygį, - sakė geriausiu komentatoriumi konkurse tapęs T. Kubilius. - Prieš patį konkursą daug negalvojau apie savo galimybes, kadangi puikiai supratau, jog tikrai bus stiprių konkurentų. Dalyvių skaičius buvo tikrai didelis, o tarp jų buvo labai talentingų ir gabių jaunų žmonių, todėl ta pergalė dabar dar malonesnė. Be abejo, puikiai suprantu, kad tai - tik mažas žingsnis ir dabar laukia daug darbo tobulinant save."
Jis už nugaros paliko sveikos gyvensenos trenerį ir buvusį profesionalų krepšininką Alaną Dzeranovą. Komisija jam skyrė antrąją vietą, žiūrovai - trečiąją. 
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-07-31 15:23
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media