2019 m. kovo 22 d., Penktadienis

Aktuali informacija

*print*

Archyvas :: Kovo 11-osoios proga medaliu „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai“ apdovanotas LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius

2018-03-09
 
Apdovanojamas Dainius Radzevičius. Povilo Šimkavičiaus nuotrauka

Apdovanojamas Dainius Radzevičius. Povilo Šimkavičiaus nuotrauka

Kovo 9 dieną Lietuvos Mokslų akademijos rūmuose (Gedimino pr.1) įvyko Vilniaus miesto visuomeninių organizacijų atstovų sueiga ir Kovo 11-osios minėjimas, kuriame visuomeniniais apdovanojimais „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai" buvo pagerbti iškilūs, Sostinei bei Lietuvai nusipelnę asmenys. Apdovanojimais nominuoti Kovo 11-osios akto signatarė Nijolė Oželytė, lietuvybės puoselėtojas Pietryčių Lietuvoje Benediktas Algimantas Masaitis, Lietuvos Žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, maestro Andrius Kulikauskas, savanoris, Laisvės kovų dalyvis atsargos pulkininkas Arūnas Dūdavičius, teisininkas, leidėjas, žmogaus teisių gynėjas Vytautas Budnikas, akyvi Vilniaus visuomenininkė, apdovanojimo „Savivaldos bitės" iniciatorė Eglė Mirončikienė, režisierė Eglė Tulevičiūtė ir dailininkas Kristijonas Siparis už gražintą vilnietišką tapatybę - arbatvakarius, istorikė Ramunė Šmigelskytė-Stukienė už LDK, Lietuvos bei Vilniaus krašto iškilių asmenų istoriografijas. 
Visuomeninius apdovanojimus „Už nuopelnus Vilniui ir Tautai" 2007-2008 metais inicijavo grupė Parlamento gynėjų bei Laisvės kovų dalyvių, kurie 2009-aisiais drauge su keletu nevyriausybinių organizacijų ir įsteigė medalius. Prie steigėjų M. ir J. Šlapelių muziejaus, Vilniaus ainių klubo, Vilniaus rotušės, LR Krašto apsaugos bičiulių klubo vėliau prisijungė ir Nevyriausybinių organizacijų koordinacinė taryba (NOKT), šiuo metu vienijanti 26 veiklias organizacijas, puoselėjančias Lietuvos gynybines galias, patriotizmą, lietuvybę. Komisijos pirmininku išrinktas kun. Tomas Šernas, reformatų bažnyčios vadovas Lietuvoje, apdovanojimų kancleriu - Saulius Povilaitis, verslininkas, visuomenininkas. Per devynerius veiklos metus medaliais pagerbta apie penkis šimtus ypatingai nusipelniusių asmenybių: tai ir pirmosios mūsų Nepriklausomybę pripažinusios valstybės - Islandijos - tuometis užsienio reikalų ministras J.B.Hannibalsson, lietuvių kilmės rusų demokratas, daug nuveikęs Lietuvos labui būdamas prezidento B.Jelcino bendražygiu G.Burbulis, rašytojas. G.Kanovičius, šviesios atminties poetas J.Marcinkevičius, ilgametis VU rektorius akademikas J.Kubilius ir kiti. Medaliai įteikti ir profesoriui V.Landsbergiui, akademikui B.Juodkai, signatarams Č.Juršėnui, A.Saudargui, R.Ozolui, K.Motiekai, Č.Okinčicui, V.Antanaičiui, P.Kūriui, A.Patackui, mons. A.Svarinskui, J.E. arkivyskupui metropolitui G.Grušui, aktoriui J.Budraičiui, poniai A.Adamkienei, lenkų diplomatui J.Widackij, daugeliui kitų, įnešusių savo indėlį į mūsų Valstybės ir Tautos Nepriklausomybės siekį. 
2011 m. I-ojo laipsnio medaliais buvo pagerbtos Sausio 13-osios aukos, o sekančiais metais - Medininkuose žuvę pareigūnai, savo gyvybę paaukoję mylimos Tėvynės labui, vėliau - ir kiti Valstybei atidavę savo gyvybes pareigūnai. 
Renginio pabaigoje įvyko vakaronė su RATILIO ansambliu. Rengėjai - asociacija „Vilniui ir Tautai". 

Apdovanojimų kancleris,
Asociacijos "Vilniui ir Tautai" valdybos pirmininkas Saulius Povilaitis
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-03-10 11:32
 
 

Komentarai (6)

Jūsų el. paštas

Sk

2018-03-29 09:32

Saulius Povilaitis rengia apdovanojimus, bet pats vengia atsiskaityti su kreditoriais, skolu nasta dauggiau nei 100 000 euru. Ivairios antstoliu kontoros bando isieskoti skolas. Sio veikejo oficialios pajamos per menesi 0.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Vytautas

2018-03-16 11:12

Tikrai nereikalingos tokios reklamos LŽS svetainėje. Arba reklamuokite tai, kas susiję su žurnalistika,leidyba, žurnalistų darbu ir pan. O čia siūlomos kažkokios paskolos. Tokių paskolų dabar galima gauti kiekviename žingsnyje, net neišeinant iš namų. Tik viena blogybė, kad, paėmus kreditą, rteikia jį sugrąžinti ir dar su milžiniškomis palūkanomis. Na, o mūsų atlyginimai ar pensijos - tai tik liūdnas anekdotas, katino ašaros.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Blokuokite reklamas

2018-03-14 12:50

Įdomus rašinys, svarbi informacija,vertas pagiriamojo žodžio gerbiamas LŽS pirmininkas Dainius Radzevičius. Bet nesuyprantama, kokiu tikslu prie šio rašinio pridedama kažkokia kvaila reklama apie paskolas. Ir tokių reklaminių tekstų pasitaiko šioje svetainėje gana dažnai. Gal prie rimtų, aktualių tekstų pradėsime greitai publikuoti reklamas apie pampersus,apatinius baltinius, atpigintus vaistus ar maisto papildus? Visokie kreditoriai tegu už pinigus reklamuojasi žiniasklaidoje, o ne LŽS svetainėje.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

ANITA GERARD

2018-03-13 00:08

paskolos! paskola! paskolos!Ar jūs ieškote geros reputacijos ir akredituotos privačios paskolos įmonė, kuri teikia paskolas gyvenimo galimybę.Mes siūlome visų rūšių paskolų labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolų, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolos konsolidavimas ir daug daugiau.Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų?Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? Nežiūrėkite bet daugiau, kaip mes čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas.Mes skolina lėšas asmenims ir įmonėms, kurioms reikia finansinės pagalbos norma 2 %.Ne reikia socialinio draudimo numeris ir nėra kredito patikrinimą, reikalingą, 100 % garantuotas.Noriu naudoti šią laikmeną jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir remia pagalbos ir mes mielai jums pasiūlyti paskolą.Tada atsiųskite mums el. laišką adresu: (anitagerardloanfirm@gmail.com) kreiptis dėl paskolos

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Dainius Radzevičius

2018-03-12 16:06

Nuoširdžiai dėkoju visą mūsų žurnalistų bendruomenei. Smagu, kad esame kartu ir dirbame kartu. Ne visada ir ne viskas yra taip, kaip norisi ir gal net galėtų būti. Bet visada galime ir padarome daugiau, nei iš mūsų tikisi :-)

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Audronė Nugaraitė

2018-03-10 11:37

Sveiki visi. Smagu, kad mūsų bendruomenės nariai yra vertinami ir pagerbiami. Sveikinimai Dainiui Radzevičiui medalio "Už nuopelnus Vilniui ir tautai" apdovanojimo proga. Su artėjančiu atkurtos mūsų valstybės gimtadieniu.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media