2018 m. gegužes 22 d., Antradienis

Aktuali informacija

*print*

Archyvas :: Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetu

2017-02-06
 
Po sutarties pasirašymo. Jonas Staselio nuotrauka

Po sutarties pasirašymo. Jonas Staselio nuotrauka

 

2017 m. vasario 6 dieną Vilniuje, Žurnalistų namuose Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas (MČTAU), atstovaujamas rektorės dr. Zitos Žebrauskienės, Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija (NŽKA), atstovaujama pirmininko Dainiaus Radzevičiaus, ir Lietuvos žurnalistų sąjunga (LŽS), atstovaujama pirmininko pavaduotojos Audronės Nugaraitės,  pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Ji numato įvairiomis priemonėmis ir būdais bendradarbiauti, plėtojant ir įgyvendinant veiklas meno, mokslo, kultūros, žiniasklaidos ir mokymo srityse.

Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas įsipareigojo nuolat platinti informaciją apie LŽS ir NŽKA veiklą ir bendradarbiavimą Universiteto bendruomenei ir skelbti šią informaciją Universiteto tinklalapyje. Kasmet rengti LŽS ir NŽKA veiklos pristatymą universiteto bendruomenei. Sukviesti Universiteto klausytojus dalyvauti LŽS pasiūlytuose susitikimuose, diskusijose ir kituose viešuose renginiuose. Sukviesti grupę apžvalgininkų, rašančių apie Universiteto veiklą, dalyvauti Asociacijos ir Sąjungos surengtuose mokymuose.

Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų sąjunga įsipareigoja skelbti informaciją apie bendradarbiavimą su Universitetu LŽS internetiniame puslapyje ir socialinio tinklo Facebook paskyroje. Teikti metodinę pagalbą viešinant Universiteto veiklą kitose žiniasklaidos priemonėse. Rengti Universiteto bendruomenei susitikimus, diskusijas ir viešus renginius su LŽS ir NŽKA nariais. Dalyvauti konkursuose gauti finansavimą medijų ir informacinio raštingumo mokymams ar kitoms programoms, kurios būtų vykdomos su Universitetu partnerystės pagrindu ir būtų skirtos Universitetui klausytojams. Surengti Universiteto apžvalgininkų, rašančių apie Universiteto veiklą, mokymus.

Šią sutartį pasirašiusios organizacijos kartu puoselėdamos kultūrą, siekdamos įtraukti platesnius visuomenės sluoksnius į kultūrinį gyvenimą keisis informacija, patirtimi, kvies savus atstovus dalyvauti organizuojamuose renginiuose.

Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto (MČTAU) misija yra teikti socialinę visuomenės narių švietimo paslaugą, skleisti mokslo žinias bei kultūros vertybes, demokratines teisingumo idėjas, puoselėti demokratinius visuomenės ir valstybės gyvenimo principus ir procesus. Įgyvendindamas šią misiją, MČTAU prisideda prie išsilavinusios, mokslui, inovacijoms bei kultūros vertybėms imlios asmenybės ir visuomenės ugdymo, šalies dvasinio ir materialiojo klestėjimo sąlygų kūrimo.

Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas - tai savarankiška, savanoriška visuomeninė organizacija, neformaliojo suaugusiųjų švietimo institucija, savo veikla užtikrinanti vyresnio amžiaus žmonių integraciją į visuomenę. MČTAU veikla grindžiama teisingumo, sąžiningumo, proporcingumo, pagarbos asmens teisėms ir laisvėms, visapusiško asmenybės ugdymo, atvirumo ir naudingumo visuomenei principais.

Savo veikloje MČTAU vadovaujasi Lietuvos Respublikos Konstitucija, Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi įstatymu, MČTAU įstatais, veiklos Reglamentu, Rektorato nutarimais, kitais galiojančiais teisės aktais.

MČTAU bendradarbiauja su Lietuvos Respublikos valstybės institucijomis suaugusiųjų neformalaus ugdymo klausimais. Plėtoja bendradarbiavimo ryšius su kitomis mokslo institucijomis, socialiniais ir verslo partneriais.

MČTAU siekia tapti aukštą reputaciją turinčiu, vyresnio amžiaus žmonėms (senjorams) patraukliu studijų ir švietimo centru, savo veikla užtikrinančiu vyresnio amžiaus žmonių geresnę socialinę integraciją į visuomenę.

Tikėkimės, kad naujai pasirašyta sutartis su žurnalistinėmis organizacijomis padės Universitetui ir gausiems jo klausytojams siekti užsibrėžtų tikslų.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-02-07 10:05
 
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

Vytautas Žeimantas

2017-02-07 10:07

Ačiū kolegai(ei) pastebėjusiai korektūros klaidą. Ją ištaisėme.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

ar pasiklydote laike?

2017-02-06 21:09

rašau komentarą vasario 6 d. 21 val , paskaičiusi apie renginį , kuris jau įvyko ryt, vasario 7 d, ar keliaujate laiku?

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media