2019 m. kovo 22 d., Penktadienis

Aktuali informacija

*print*

Archyvas :: Tik Iki balandžio 15 d. teikiami darbai Vinco Kudirkos ir Vytauto Gedgaudo premijoms gauti. Liko tik 3 dienos!

2018-04-12
 
Primename, kad iki balandžio 15 d. teikiami darbai Vinco Kudirkos ir Vytauto Gedgaudo premijoms gauti. Liko tik 3 dienos. Paskubėkite!
Plačiau apie konkursus V. Kudirkos ir V. Gedgaudo premijai gauti galite sužinoti LŽS svetainėje, nuorodose "Vinco Kudirkos premija" ir "Vytauto Gedgaudo premija".
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-04-12 13:05
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

ANITA GERARD

2018-04-13 11:28

paskolos! paskola! paskolos!Ar jūs ieškote geros reputacijos ir akredituotos privačios paskolos įmonė, kuri teikia paskolas gyvenimo galimybę.Mes siūlome visų rūšių paskolų labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolų, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolos konsolidavimas ir daug daugiau.Jums buvo atmestas bankų ir kitų finansų įstaigų?Ar jums reikia konsolidavimo paskolą arba hipoteką? Nežiūrėkite bet daugiau, kaip mes čia, kad visas savo finansines problemas praeities dalykas.Mes skolina lėšas asmenims ir įmonėms, kurioms reikia finansinės pagalbos norma 2 %.Ne reikia socialinio draudimo numeris ir nėra kredito patikrinimą, reikalingą, 100 % garantuotas.Noriu naudoti šią laikmeną jums pranešti, kad mes teikiame patikimas ir remia pagalbos ir mes mielai jums pasiūlyti paskolą.Tada atsiųskite mums el. laišką adresu: (anitagerardloanfirm@gmail.com) kreiptis dėl paskolos

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media