2020 m. rugsejo 19 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas :: Seimo kanceliarijos komunikacijos vadovė - Rūta Petaraitienė

2019-10-07
 
Rūta Petaraitienė. O Posaškovos nuotrauka

Rūta Petaraitienė. O Posaškovos nuotrauka

 

Nuo spalio 14 d. Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamentui vadovaus Rūta Petaraitienė. Į šias pareigas valstybės tarnautoja paskirta tarnybinio kaitumo būdu. Seimo kanceliarijoje ši Valstybės tarnybos įstatymu numatyta skyrimo į pareigas tvarka taikoma siekiant užtikrinti valstybės tarnautojų horizontaliosios ir vertikaliosios karjeros galimybes.

R. Petaraitienė darbą Seimo kanceliarijoje pradėjo 2006 m. - konkurso būdu buvo paskirta į Audito komiteto biuro padėjėjos pareigas. Nuo 2008 m. konkurso būdu buvo paskirta į Audito komiteto biuro patarėjos pareigas. Ankstesnės Seimo kadencijos metu - 2016 m. pradėjo eiti Seimo kanceliarijos Vidaus audito skyriaus vedėjos pareigas. Šiam padaliniui vadovavo iki paskyrimo Informacijos ir komunikacijos departamento direktore.

„Komunikacijos departamente dirba daug kūrybingų ir profesionalių žmonių. Tai yra didelė stiprybė ir privalumas. Man labai svarbu, kad būtų aiškūs tikslai, kurių siekiama bendradarbiaujant, ir rezultatai - pamatuojami, kuriantys pridėtinę vertę, naudingi institucijai. 13 darbo Seime metų suteikė itin naudingos patirties, kurią ketinu panaudoti formuodama parlamento įvaizdį ir dialogą su visuomene", - teigia paskirtoji Seimo kanceliarijos komunikacijos vadovė.

Seimo kanclerė Daiva Raudonienė sprendimą dėl R. Petaraitienės kandidatūros šioms pareigoms priėmė atsižvelgdama į valstybės tarnautojos einant ligšiolines pareigas įgytas žinias, patirtį, suformuotas įžvalgas ir siūlymus. Tikimasi, kad ne vienus metus analizuoti Seimo kanceliarijoje vykstantys procesai, politinių sprendimų priėmimo procedūros ir Seimo veiklos pristatymo visuomenei galimybės leis R. Petaraitienei formuoti efektyvios parlamento komunikacijos strategiją.

2018-2019 m. tarnybinis kaitumas Seimo kanceliarijoje taikytas 70 valstybės tarnautojų. Į kitas institucijas perkelti 9 darbuotojai, iš kitų institucijų į Seimo kanceliariją perkelti 6 valstybės tarnautojai.

 

Kontaktinis asmuo:
Informacijos ir komunikacijos departamento
Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas
Artūras Zeleniakas, el. p. artūras.zeleniakas@lrs.lt
Tel. (8 5) 239 6201
 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-10-07 12:55
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media