2019 m. sausio 24 d., Ketvirtadienis

Fotografija

*print*

Archyvas :: Vilniaus rotušėje Andriaus Repšio fotografijų paroda „Paukščio akimis“

2018-06-05
 
Andrius Repšys.Paroda „Paukščio akimis“

Andrius Repšys.Paroda „Paukščio akimis“

Birželio 5 d., 17.00 val. maloniai kviečiame į Vilniaus rotuše, į Andriaus Repšio fotografijų parodos „Paukščio akimis" atidarymą.
„Visada ieškau naujų kampų ir netikėtų kompozicijų, atveriančių visai kitokį, magišką, pasaulį. Jame paukščiai tampa plaštakėmis, naktinės karuselės - gėlėmis, valymo įrengimų dumbliai nupiešia portretą, šešėliai atgyja, žirgai virsta drakonais, vanduo - dangumi. Visa tai yra nuostabu!
Labai patinka dronu fotografuoti audras ir audros debesis. Tai ganėtinai pavojinga ir bet kada toks skrydis gali būti paskutinis: siaučia didžiulis vėjas, o skraidyklei leistis tenka jau prapliupus stipriam lietui ar net krušai. Tokios nuotraukos ypatingos - grėsmingi debesys gniaužia kvapą, paskutiniai saulės spinduliai piešia vaizdus. Adrenalinas kyla, o galvoje sukasi viena mintis: jei dronas neatsilaikys prieš gamtos stichiją, visas šis grožis išliks tik mano atminty. Niekam negalėsiu jo parodyti, su niekuo nepasidalinsiu tų magiškų akimirkų žavesiu", - parodos pristatyme rašo Andrius Repšys
Lietuvos spaudos fotografų klubo narys Andrius Repšys yra tapęs pirmojo konkurso „Lietuvos spaudos fotografija", vykusio 2002 metais, temos „Sportas" nugalėtoju. Profesionaliai fotografuoti pradėjo dar dirbdamas miškininku prieš du dešimtmečius, vėliau įsidarbino fotoreporteriu dienraštyje Panevėžyje. Autorius yra surengęs per 30 personalinių parodų, laimėjęs ne vieną apdovanojimą, tarpe jų keturi „Auksiniai kadrai". Pernai jo paroda „Pajusk skrydžio jėgą" buvo eksponuojama Lietuvos paviljone tarptautinėje parodoje „EXPO 2017" Astanoje, Kazachstane.

Lietuvos spaudos fotografų klubas

 

Daugiau informacijos:
Andrius Repšys
tel.: +370 614 03123
andrius@foto123.lt
Jonas Staselis
Mob. 8 699 21807
jonas.staselis@gmail.com

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-06-20 13:13
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media