2018 m. gruodžio 18 d., Antradienis

Naujos knygos, leidiniai

*print*

Archyvas :: Žurnalisto Česlovo Skaržinsko knygos

2017-10-31
 
Česlovas Skaržinskas

Česlovas Skaržinskas

 

Publicistikos knyga apie iškilius žmones ir skaudžią laiko tėkmę

 

Lapkričio 29 d., 17.30 val., publicistas, poetas Česlovas Skaržinskas savo naujausią publicistikos knygą Palėpėje, į kurią atsėlina vakaras pristatys Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos Konferencijų salėje (Trakų g. 10). Knygos pristatyme dalyvaus rašytojai Romas Sadauskas ir Jeronimas Laucius, literatūros kritikas Alfredas Guščius, televizijos žurnalistas, dėstytojas Henrikas Vaitiekūnas ir knygos autorius. Vakarą ves Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos direktorius Petras Zurlys.

Česlovas Skaržinskas - poezijos Lietus ir muzika, neturinti namų (1999) bei publicistikos - Šiaurės vėjo smėlynai (2007) - autorius. Skaitytojų teismui atidavė trečiąją - publicistikos knygą Palėpėje, į kurią atsėlina vakaras.

Knygoje autorius rimtai, lyriškai ir per jumoro prizmę pažvelgia į Lietuvos sovietmečio palikimą, Atgimimo laikus bei dabartį. Pasakoja apie ilgametį Valstiečių laikraščio vyriausiąjį redaktorių Joną Švobą, poetą, eseistą Stasį Stacevičių, kraštietį bibliotekininką Petrą Zurlį ir kitus iškilius žmones. Publikuojama dokumentinė apybraiža apie Dzūkijos keturių brolių partizanų Ivanauskų ir jų šeimos likimą, esė apie miglotą kaimo ateitį.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-11-20 11:52
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media