2019 m. rugsejo 19 d., Ketvirtadienis

Nuomonių barometras

*print*

Archyvas :: Pasaulio ekspertai Rygoje aptars elektroninės komunikacijos sektoriaus tendencijas ir artėjančius pokyčius

2019-05-22
 
Šių metų birželio 25-26 d. Rygoje, „Splendid Palace" patalpose, įvyks konferencija „Konkuruojantys žemynai: tobulybės link elektroninio ryšio srityje", kurią rengia Europos Sąjungos (ES) elektroninio ryšio reguliatorius (BEREC) kartu su Tarptautiniu ryšio institutu (IIC). Telekomunikacijų ir technologijų sričių atstovai, besidomintys, kokie pokyčiai ryšių sektoriuje laukia artimiausiais metais, konferencijoje kviečiami dalyvauti nemokamai.
Šis nepriklausomas forumas suburs savo srities ekspertus, verslo, nekomercinių organizacijų atstovus, valstybinių struktūrų ir reguliuojančių Europos Sąjungos institucijų vadovus, kurie aptars telekomunikacijų srities politikos formavimo klausimus. Renginyje laukiama apie 300 svečių. Savo idėjomis dalyviai galės dalintis ir diskusijose, ir per pirmosios konferencijos dienos pabaigoje rengiamą iškilmingą priėmimą.
Dvi dienas vyksiančiame renginyje bus aptariami tokie klausimai, kaip rinkų ir procesų transformacijos, veikiamos naujųjų technologijų, dirbtinio intelekto, daiktų interneto, blockchain‘o; lūkesčiai ir realybė, susiję su 5G technologija; atviro interneto perspektyvos; platformų ir programėlių reguliavimas; kitos aktualios temos.
Tarp konferencijos pranešėjų - Latvijos susisiekimo ministras Talis Linkaits, Tarptautinio ryšio instituto (IIC) prezidentas Krisas Čepmenas (Chris Chapman), bendrovės Cisco Systems vyriausioji vadybininkė valstybiniams klausimams Keit Njuman (Cate Nymann), bendrovės Huawei Technologies strategijos ir politikos vadovas Dr. Chui Cao (Hui Cao), grupės Vodafone UK politikos plėtros direktorius Reinaldas Kriugeris (Reinald Krüger), bendrovės Ericsson viceprezidentas Ulfas Personas (Ulf Pehrsson), Europos investicinio banko Skaitmeninės infrastruktūros skyriaus vadovas Charaldas Gruberis (Harald Gruber), taip pat kiti akademinių ir komercinių organizacijų bei reguliuojančių telekomunikacijos srities organų atstovai iš Nyderlandų, Kanados, Belgijos, Švedijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Airijos ir kitų šalių. Detalų dalyvavimą patvirtinusių pranešėjų sąrašą rasite: http://www.iicom.org/events/telecommunications-and-media-forum/item/speakers-19
Konferencijos kalba - anglų. Pristatymus bus galima įrašyti ir cituoti, o siekiant užtikrinti maksimalią pasisakymų laisvę, vėliau vyksiančios diskusijos bus rengiamos pagal taisyklę Chatham House.
Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Registruotis čia: http://www.iicom.org/events/telecommunications-and-media-forum/item/tmf-riga-2019-registration
Registracija baigsis birželio 18 d. Vietų skaičius ribotas, todėl organizatoriai kviečia nedelsti ir kuo skubiau pateikti užklausą dėl dalyvavimo.
Apie BEREC
ES elektroninio ryšio reguliatorius (BEREC)- tai ES reguliatorių elektroninės komunikacijos forumas, prisidedantis prie ES vidaus rinkos tinklų ir elektroninės komunikacijos paslaugų plėtros bei gerinimo. BEREC vykdomos veiklos tikslas - užtikrinti norminės ES bazės nuoseklų taikymą ir plėtoti efektyvią telekomunikacijų vidinę rinką, taip pat gerinti elektroninių paslaugų pasiekiamumą ir kokybę, įskaitant internetą ir mobilųjį ryšį. Pavyzdžiui, BERECpastangomis sumažinti tarptautinių mobiliųjų pokalbių tarifai Europos ekonominės zonos viduje. BEREC biuras įsikūręs Latvijos sostinėje Rygoje ir yra vienintelė ES agentūra Latvijoje, kurios pagrindinis tikslas - BEREC administracinė pagalba ir profesionalus palaikymas.
Daugiau informacijos:
Simona Krasauskienė
simona@lovemedia.lt
Tel. nr. 861801806
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-05-22 11:01
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media