2018 m. gruodžio 18 d., Antradienis

Savaitės tema

*print*

Archyvas :: Providence Equity Partners ir MTG sandoris dėl verslų Baltijos šalyse užbaigtas. Lietuvos žiūrovų sulaukia pokyčiai

2017-10-18
 
Pierre Danon. Ryčio Šeškaičio nuotrauka

Pierre Danon. Ryčio Šeškaičio nuotrauka

Justė Radzevičiūtė-Laugalienė
TV3 televizija, Komunikacijos vadovė

Gavusi visus patvirtinimus, JAV bendrovė Providence Equity Partners (PEP) baigė įsigijimo procesą ir tapo iki šiol MTG valdytų nemokamos ir mokamos televizijos, taip pat interneto bei radijo verslų Baltijos šalyse savininke. Už šiuos verslus bendrovė sumokėjo 115 milijonų eurų, informavo naujai paskirtas All Media Baltics vykdantysis valdybos pirmininkas Pierre Danon.
Providence Equity Partners ir MTG sandoris buvo galutinai užbaigtas spalio 18 d. Naujoji kompanija vadinsis All Media Baltics. Lietuvoje ji valdys televizijos kanalus TV3, TV6, TV8, interneto televiziją „TV3 Play", radijo stotį „Power Hit Radio" ir portalą tv3.lt, mokamą televiziją „Viasat" ir vaizdo transliacijų internetu platformą „Viaplay".
„Esame laimingi, kad sandoris sėkmingai užbaigtas ir mes investuojame į tokius stiprius ir didžiulį potencialą augti turinčius žaidėjus Baltijos šalių rinkoje. Per pirmuosius metus Providence Equity Partners planuoja investuoti daugiau nei 10 mln Eur į All Media Baltics vystymąsi bei technologijas, kurios leis pasiūlyti produktus ir paslaugas, atitinkančias reiklių žiniasklaidos vartotojų poreikius. Investicijos leis pasiūlyti visiškai naujus produktus ir paslaugas tuo pačiu metu užtikrinant, kad vartotojai ir toliau gaus aukštos kokybės turinį įvairiose platformose", - kalbėjo PEP vykdomasis direktorius Karim Tabet.
Jis taip pat pabrėžė, kad nepriekaištinga PEP reputacija ir didelė patirtis garantuoja, jog bus tęsiamos nepriklausomos žurnalistikos tradicijos ir užtikrintos lygios bei nediskriminuojančios sąlygos visiems žiniasklaidos ir reklamos rinkos dalyviams.
„PEP labai vertina tai, ką vietos vadovų komandos yra sukūrusios ir su malonumu informuoja, kad komandos tęs darbus naujoje įmonėje", - tikina K. Tabet
Tolesnis All Media Baltics augimas bus paremtas vietinės ir tarptautinės rinkos tyrimais ir patirtimi. „Kadangi planuojame investuoti į naujas technologijas - HD raišką, interaktyvių paslaugų platformos vystymą, tikiuosi, kad mano didelė patirtis telekomunikacijų rinkoje bus vertingas indėlis", - pridūrė Pierre Danon.
P. Danon taip pat užtikrino, kad nėra jokių planų radikaliai keisti TV kanalus. Dėmesys bus skiriamas techniniams ir technologiniams patobulinimams, kad nauji produktai ir paslaugos sukurtų gerą patirtį vartotojams.
Prie vadovų komandos taip pat prisijungs Antonas Dziubenko - naujasis Viasat Baltijos šalių generalinis direktorius. „Mes girdime, kad jau kurį laiką mokamos televizijos klientai laukia kanalų aukščiausia raiška (HD). Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad mes jau numatėme, jog pirmieji kanalai, perėję prie HD raiškos bus Viasat Sport Baltic ir TV1000 Premium. Tai bus vienas pirmųjų modernizavimo žingsnių, kuris, mano manymu, reiškia geras naujienas visiems, vertinantiems kokybę", - atskleidė A. Dziubenko.
„O tam, kad klientai galėtų mėgautis aukščiausios raiškos turiniu, jau per pirmąjį 2018 metų ketvirtį planuojamas dalies „Viasat" įrangos atnaujinimas mūsų klientams. Naujesnė įranga, kanalai aukščiausia raiškos kokybe, didesnė interaktyvių paslaugų pasiūla tiek „Viasat", tiek „Viaplay" klientams, tiku, kad turėtų reikšti ir geresnę vartotojų patirtį", - aiškina A. Dziubenko.
All Media Lietuva generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė sako, kad įmonės komanda su nekantrumu laukia naujo etapo ir naujų iššūkių:
„Džiaugiamės, kad prisijungiame prie kompanijos, turinčios pasaulinio lygio patirtį telekomunikacijų ir žiniasklaidos srityje. Visą dėmesį ir toliau skirsime savo žiūrovams. Mūsų patirtis kuriant puikų turinį yra itin vertinga, todėl ir toliau darysime viską, kad net ir mūsų patys reikliausi žiūrovai ir vartotojai būtų patenkinti ne tik mūsų informaciniu ir pramoginiu turiniu, bet ir transliacijos kokybe. Todėl su džiaugsmu pranešu, kad jau sausio mėnesį All Media Lietuva pradeda HD transliacijas - visa TV3 ir TV6 kanalų programa retransliuotojams Lietuvoje bus pateikiama HD raiška, - pabrėžė Laura Blaževičiūtė.
Kaip jau pranešta anksčiau, sandorio pradžia buvo paskelbta 2017 kovo 17 dieną, kai MTG sutiko parduoti savo verslus Estijoje, Lietuvoje ir Latvijoje. Sandoris buvo atliktas per kompaniją „Bitė Lietuva". Pardavimas atskleidė MTG vykstančius pokyčius - kompanija transformuojasi ir pereina prie skaitmeninių pramogų verslo. Tuo metu Providence Equity Partners šiuo sandoriu parodo pasiryžimą tęsti investicijas Baltijos regione. Nuo kovo iki dabar visose šalyse buvo laukiama reguliuotojų institucijų patvirtinimų šiam sandoriui.
Apie Providence Equity
Providence Equity Partners (PEP) yra JAV privataus kapitalo bendrovė, kuri valdo beveik 50 mlrd. dolerių investicijų portfelį. „Providence" pradėjo taikyti į sektorių orientuotą požiūrį privataus kapitalo investicijoms, tikėdami, kad atsidavusi ekspertų grupė gali sukurti išskirtines ilgalaikes vertybes turinčias bendroves. Nuo pat įmonės įkūrimo 1989 m. „Providence" investavo į daugiau nei 160 bendrovių ir pirmauja pagal investicijas į žiniasklaidos, komunikacijos, švietimo ir informacijos sektorių. PEP būstinė yra Rod Ailende, Providense (JAV), kompanija taip pat turi biurus Niujorke, Londone, Honkonge, Singapūre ir Naujajame Delyje. 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-10-18 15:46
 
 

Komentarai (3)

Jūsų el. paštas

Anas

2017-10-27 18:36

Lietuviai kaip pėlė po šluota

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

2017-10-20 13:02

O kur lietuviai piniguočiai

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

anupras

2017-10-19 10:21

Nauji eterio rykliai pareikalaus naujos teigiamos, privačią rinką šlovinančios informacijos.

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media