2018 m. gruodžio 11 d., Antradienis

Televizija

*print*

Archyvas :: Seriale nusifilmavusi Viktorija Šaulytė ėmėsi naujos netikėtos veiklos: „Meilė yra vienas mano variklių“

2018-03-08
 
Viktorija Šaulytė

Viktorija Šaulytė

Darbas televizijos filmavimo aikštelėje stilistei Viktorijai Šaulytei jau ne naujiena - ji vaidino TV3 serialuose „Nuovada", „Bruto ir Neto", „Rezidentai". Tačiau šį kartą žinoma mergina jėgas išbandė dar viename populiariame seriale - nusifilmavo TV3 komedijoje „Šviesoforas". Stilistė tikino, kad būtent šis vaidmuo jai įsiminė labiausiai ir pasakojo apie pokyčius gyvenime - neseniai ji ėmėsi netikėtos naujos veiklos.
Nuotaikingas ir gero gyvenimiško humoro nestokojantis serialas „Šviesoforas" ir toliau pasakoja apie trijų vyrų draugystę ir jų santykius su moterimis. Neretai epizodinius vaidmenis seriale atlieka žymūs Lietuvos žmonės, o jau šiandien serijoje žiūrovai išvys stilistę V. Šaulytę.
Žinoma mergina pasakojo, kad nors tai nėra jos pirmas kartas filmavimo aikštelėje, būtent šis buvo įsimintiniausias - ji atliko padavėjos Ritos vaidmenį. „Vaidmuo seriale „Šviesoforas" man turbūt buvo vienas linksmiausių kartų filmavimo aikštelėje. Labai laukiu serijos, nes vaidinti man yra geriausia patirtis", - šypsojosi stilistė. Mergina prisiminė, kad ir pati dar visai neseniai svajojo apie aktorės karjerą.
„Kažkada stojau į aktorinį, tačiau pritrūkus vieno turo kitąmet nebandžiau. Kiekvieną kartą gavusi kokį nors mini vaidmenį džiūgauju kaip pirmą kartą. Gal tai rodo, kad vis dėlto reiktų tęsti planus su aktoriniu", - juokėsi V. Šaulytė ir tikino, kad didelis darbų krūvis jos negąsdina. „Iš tiesų, jeigu kada nors atsitiktų taip, kad gaučiau nuolatinį vaidmenį seriale - tai būtų dar viena nuostabi patirtis, kurios tikrai nuoširdžiai norėčiau. O visus darbus visada galima suderinti. Kuo daugiau darbų turime - tuo labiau viską spėjame. Išbandyta!" - sakė stilistė.
Tačiau šiuo metu V. Šaulytei naujų patirčių netrūksta - mergina ėmėsi naujos veiklos ir neseniai gerbėjams pristatė savo tinklaraštį. „Labai mėgstu kepyklėlių atmosferą, kažkada prieš pusę metų ten sėdėdama pagalvojau, kodėl negalėčiau ten sėdėdama rašyti, juk man patinka. Šias mintis papasakojau vienai draugei, ji mane stumtelėjo ir tada prasidėjo ilgas procesas tinklaraščio įgyvendinimo link. Tai buvo mano pačios vidinė kelionė", - pasakojo mergina.
Tinklaraštyje stilistė rašo ne tik apie madą, stilių, bet ir apie savo vidinius išgyvenimus ir sunkumus, dalinasi vertingais patarimais. „Įkvėpimas mane dažniausiai aplanko prie puodelio kavos, keliaujant, valgant kruasanus arba visiškai netikėtai. Nėra vienos vietos ar žmogaus, kuris įkvėptų, nes įkvėpimo mes galim semtis iš visur, kiekvieno momento ir patirties. Nežinau, kokios yra taisyklės, kuriant savo tinklaraštį, bet savąjį aš kuriu pagal savo taisykles. Noriu, kad jis būtų savitas ir artimas", - pasakojo žinoma mergina.
V. Šaulytė atskleidė, kad vienas svarbiausių dalykų jos gyvenime - meilė, o siekti savo tikslų padeda mylimasis Julius Mocka. „Meilė yra vienas iš mano variklių save realizuoti. Julius visada man kaip užnugaris, kuris momentais prilaiko, kai suabejoju ir pastumia į priekį, o kai veikiu, apkabina ir džiaugiasi kartu. Jam nereikia žodžių, jis man visada sako, kad mato iš akių, kada man patinka tai, ką darau", - šypsodamasi sakė stilistė.
Antrasis komiško TV3 serialo „Šviesoforas" sezonas ir toliau pasakoja apie trijų draugų - Edvino, Alberto ir Raimondo - draugystę, tarpusavio santykius ir santykius su moterimis. Tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai primena šviečiančius šviesoforo signalus. Serialo herojai - labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Pagrindinius serialo herojus ir toliau įkūnija televizijos žiūrovų pamilti aktoriai - Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas, kuriems kompaniją palaiko žavios aktorės - Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.
„Šviesoforas" pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!

Justė Radzevičiūtė-Laugalienė
Komunikacijos vadovė
UAB All Media Lithuania
Kalvarijų g. 135, Vilnius
LT-08221

Tel. +370 5 20 30 182
Mob. +370 673 19893
Faks. +370 5 20 30 103
www.tv3.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-03-08 13:01
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media