2019 m. birželio 19 d., Treciadienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Baltijos šalių žurnalistinio meistriškumo centras ir „Internews“ pradeda Baltijos šalių regioninės žiniasklaidos vystymo programą

2018-10-11
 
Baltijos šalių žurnalistinio meistriškumo centras ir pasaulyje pirmaujančios žiniasklaidos vystymo organizacija „Internews" pradeda naują ir įkvepiančią mokymo programą, skirtą Baltijos šalių regioninei žiniasklaidai. 
Programos tikslas - stiprinti ir skatinti kokybiškos žurnalistikos tvarumą regionuose.
Programoje galės dalyvauti 9 nepriklausomi žiniasklaidos vienetai iš Baltijos valstybių (iš kiekvienos po tris), kurie bus pasirengę ir suinteresuoti į savo darbą įtraukti naujas prieigas, formatus ir vizualius sprendimus, skirtus turiniui kurti ir komunikuoti bei kritiškai mąstančiai ir išsilavinusiai auditorijai formuoti. Žiniasklaidos vienetai kviečiami pateikti paraiškas konkursui iki šių metų lapkričio 1 d.
Konkurse gali dalyvauti Lietuvos, Latvijos ir Estijos regioninė žiniasklaida, veikianti už sostinės ribų. Pretendentai turi būti neveikiami politinių partijų, savivaldybių ir politinių-ekonominių grupių įtakos ir nepriklausyti didiesiems žiniasklaidos koncernams. Programos įgyvendintojai iš jūsų tikisi noro mokytis, keistis ir įsisavinti naujas prieigas bei įpročius kasdieniame darbe, pasirengimo skirti laiko ir išteklių tobulėti bei pokyčiams įgyvendinti.. 
Programos dalyviai galės nuolat lankyti meistriškumo kursus ir individualias konsultacijas, be to, bus galimybė dalytis patirtimi ir stiprinti glaudžius ryšius su kolegomis iš kitų Baltijos valstybių. Jei būsite motyvuoti įgyvendinti gilesnes vidinių redakcijos procesų reformas, galėsite naudotis ilgalaikėmis konsultanto paslaugomis. 
Paraiškų įteikimo terminas: 2018 m. lapkričio 1 d. Paraiškas vertins Baltijos šalių žurnalistinio meistriškumo centro ir „Internews" ekspertų grupė. 
Daugiau apie dalyvavimą konkurse ir paraiškos formą žr. čia https://lt.baltic.media/naujienos/redaktoriu-demesiui-regionines-ziniasklaidos-vystymo-programa-baltijos-valstybese
Baltijos šalių žurnalistinio meistriškumo centras yra nepriklausoma, pelno nesiekianti organizacija, kurios tikslas - išmintingos ir atsakingos žurnalistikos vystymasis Baltijos šalyse, Rytų partnerių valstybėse ir kituose regionuose. Centras apibendrina ir kuria žinias apie Baltijos šalių ir kitų regionų žiniasklaidos aplinką ir auditorijas, atlieka su žiniasklaidos rinka susijusius tyrimus, užtikrina mokymų programas, skirtas nepriklausomai žiniasklaidai. Tarp centro steigėjų - Lietuvos, Latvijos ir Estijos visuomeninė žiniasklaida, aukštosios žurnalistikos mokyklos ir žiniasklaidos NVO. Tarp centro narių - „DW Akademie", viena pirmaujančių Europos organizacijų profesionalaus žiniasklaidos tobulinimo srityje.
„Internews" yra pasaulyje pirmaujančios žiniasklaidos vystymo organizacija, gyvuojanti jau 35 metus. Daugiau nei 100 pasaulio valstybių ji, kartu su partneriais (universitetais ir vietinėmis žiniasklaidos organizacijomis), įgyvendina įvairius žiniasklaidos projektus, remia žmogaus teisių aktyvistus, žurnalistus ir nepriklausomą žiniasklaidą, įskaitant radiją, televiziją, laikraščius, mobiliųjų programėlių naujienų servisus ir interneto žinių portalus.

 

Signe Valtiņa
Žiniasklaidos mokymų programos vadovė
Baltijos šalių žurnalistinio meistriškumo centras
signe.valtina@baltic.media
baltic.media
Tel. +371 29735732

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-10-11 13:44
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media