2018 m. spalio 23 d., Antradienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: Daugiausia konkurso „Žmogus ir aplinka“ laurų atiteko naujienų portalų žurnalistams

2017-12-30
 
Gruodžio 28 dieną Aplinkos ministerijoje paskelbti ir apdovanoti tradicinio žurnalistų kūrybinio konkurso „Žmogus ir aplinka" laimėtojai. 
Juos pasveikino aplinkos ministras Kęstutis Navickas ir Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.
Šį konkursą ministerija ir LŽS surengė jau penkioliktąjį kartą. Šiemet varžėsi 18 autorių, kurie pateikė 42 darbus. Tai spaudoje ir internetinėje žiniasklaidoje skelbti straipsniai, televizijos ir radijo laidos.
Pirmąją vietą vertinimo komisija, sudaryta iš keturių LŽS ir trijų Aplinkos ministerijos atstovų, skyrė naujienų portalo lrytas.lt žurnalistei Audrei Srėbalienei už straipsnį „Ruduo vis dar kviečia puoštis - neapsijuokite prisisodinę invazinių grožybių" (lrytas.lt, 2017-11-09). 
Kaip sakė komisijos pirmininkė, Interneto žiniasklaidos asociacijos vadovė Aistė Žilinskienė, konkurse dalyvavo nemažai lygiaverčių darbų, todėl šiemet nutarta apdovanoti daugiau žurnalistų - skirti dvi antrąsias ir dvi trečiąsias vietas.
Antrąją vietą pelnė portalo 15min.lt žurnalistė Ida Mažutaitienė už straipsnį „Postmodernizmo architektūra Lietuvoje: ar „sovietinė" etiketė leidžia įžvelgti tikrąją vertę?" (15min.lt, 2016-12-22) ir „Lietuvos žinių" žurnalistas Arvydas Jockus už straipsnį „Pelnosi iš nelegaliai importuojamų atliekų" („Lietuvos žinios", 2017-11-08). 
Trečioji vieta atiteko delfi.lt žurnalistui Tomui Janoniui už straipsnį „Garsiausia sovietinė vila atvėrė nemalonią tiesą: valstybei turėtų būti gėda" (delfi.lt, 2017-04-11) ir lrytas.lt žurnalistei Indrei Vainalavičiūtei už straipsnį „Žinia iš Kaliningrado: Kuršių neriją Rusija apsmaigstys naftos gręžiniais" (lrytas.lt, 2017-09-07).
Aplinkos ministerijos ir LŽS sumanymas rengti kasmetį konkursą „Žmogus ir aplinka" gimė siekiant skatinti žurnalistus profesionaliai ir kūrybiškai supažindinti visuomenę su aplinkos apsaugos, statybos ir būsto plėtros aktualijomis, kelti svarbiausias šių sričių problemas ir skleisti patirtį, kaip jos sprendžiamos, ugdyti žmonių ekologinį sąmoningumą.
 
AM Viešųjų ryšių skyrius

 

Daugiau in formacijos:
Raimonda Karnackaitė
Viešųjų ryšių skyriaus
vyriausioji specialistė
Tel.: 8-706 63660
El. paštas raimonda.karnackaite@am.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-12-30 10:02
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media