2019 m. sausio 24 d., Ketvirtadienis

Žiniasklaida Lietuvoje

*print*

Archyvas :: “Verslo žinių” finansų ir apskaitos rubrikos redaktoriui Vytautui V. Žeimantui – “Garbės ženklas”

2018-05-29
 
 Vytautui V. Žeimantui – “Garbės ženklas”

Vytautui V. Žeimantui – “Garbės ženklas”

 
Vytautas Petras Vaitkus 
 
Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įvyko didžiausias šalies verslo asociacijas, paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijančios Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) kongresas, kuriame labiausiai prie verslo aplinkos gerinimo, pažangių ir socialiai atsakingų verslo idėjų diegimo prisidėjusiems valstybės pareigūnams, kitiems nusipelniusiems žmonėms buvo įteikti "Garbės ženklai" bei kiti LVK apdovanojimai.
Šį kartą tarp apdovanotųjų "Garbės ženklu" buvo ir mūsų kolega, "Verslo žinių" finansų ir apskaitos rubrikos redaktorius Vytautas V. Žeimantas. Jam šis aukštas apdovanojimas skirtas už visuomenės finansinio raštingumo skatinimą bei ilgametį indelį kūriant objektyvią ir profesionalią žurnalistiką. Apdovanojimą kolegai Vytautui įteikė Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus.
„Nuolat stebime, kaip vystosi verslas, kokie ekonominiai ir socialiniai sprendimai priimami, ar sudaromos sąlygos sąžiningam verslui. Kadangi esame viena seniausių verslo organizacijų Lietuvoje, turime ir ilgametes savas tradicijas. Kasmet siekiame pastebėti ir pagerbti tuos, kurie didelį dėmesį skiria socialinei atsakomybei, skatina skaidrią partnerystę tarp verslo ir valstybės institucijų, savo aktyvumu ir atkaklumu įkvepia kitus", - įteikdamas apdovanojimus, pažymėjo LVK prezidentas Valdas Sutkus. Jo vadovaujama konfederacija vienija dvidešimt aštuonias šakines verslo asociacijas ir daugiau kaip 3500 šalies įmonių.
„Garbės ženklo" apdovanojimas gali būti skirtas asmeniui, kuris pasižymėjo propaguojant Lietuvos verslo konfederacijos veiklą, kuriant teigiamą įvaizdį Lietuvos verslo visuomenėje, aktyviausiai prisidėję prie LVK vertybių plėtojimo bei dalyvavę vystant socialinį dialogą tarp verslo bendruomenės ir valstybės institucijų ir už kitus nuopelnus. Šiuo apdovanojimu jau buvo apdovanoti kai kurie šalies premjerai, ministrai, žinomi verslininkai, politikai. Tarp jų Bronislovas Lubys, Remigijus Šimašius, Julius Niedvaras, Antanas Valionis, Ingrida Šimonytė, kiti.
"Džiaugiuosi, kad mano sūnus Vytautas yra apdovanotas "Garbės ženklu". Vilniaus universitete įsigijęs žurnalisto specialybę, jis pradėjo aktyviai domėtis ekonomika, finansais, kitomis šalies ūkio problemomis. Todėl dar baigė universitete ekonomikos magistratūrą, stažavosi Vokietijoje, Gyseno universitete. Tai padeda jam darbe," - sako žurnalistas Vytautas Žeimantas. 
Šiemet „ Garbės ženklai" dar buvo įteikti: Lietuvos vaistinių asociacijos valdybos pirmininkei Kristinai Nemaniūtei - Gagei, Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacijos prezidentui Laimučiui Paškevičiui, kadenciją baigusiam Lietuvos mokslų akademijos prezidentui prof. Valdemarui Razumui, „Ellex Valiunas" įmonių praktikos grupės vadovei Dovilei Burgienei, „Vilniaus komercinio arbitražo teismo" generalinei sekretorei Vitalijai Baranovienei, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktoriui Kęstučiui Šetkui, LVK generalinio direktoriaus pavaduotojui Kęstučiui Jankauskui, ir Vilniaus universiteto ekonomikos mokslų daktarei, docentei Vitai Karpuškienei.
Sveikiname kolegą Vytautą su aukštų apdovanojimu!
Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-05-29 13:56
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Kursiokai

2018-06-21 12:33

Sveikiname Vytautą!

Pranešti apie netinkamą komentarą | Žymėti kaip pažeidžiantį įstatymus

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media