2019 m. gegužes 27 d., Pirmadienis

Žurnalistų kūryba

*print*

Archyvas :: Tradicinis Vilniaus knygų mugės apdovanojimas – ELTA ir 15 min.lt žurnalistams

2019-03-09
 
Vilniaus knygų mugės organizatoriai šiemet jau trečią kartą apdovanojo dažniausiai ir išsamiausiai apie mugę, jos dalyvius, renginius bei svečius rašiusius žurnalistus. Šiemet dėmesio sulaukė naujienų agentūros ELTA žurnalistė Sigita Zumerytė ir visa interneto dienraščio 15min.lt redakcija.
„Atšventę dvidešimtmetį tikrai įrodėme, kad gebame kurti, puoselėti ir auginti tradicijas, tad ir toliau apdovanojame daugiausiai autorinių publikacijų parengusį žurnalistą bei išsamiausiai mugę, jos turinį perteikusią žiniasklaidos priemonę" - sako apdovanojimą įsteigusio Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo" rinkodaros ir viešųjų ryšių skyriaus vadovė Božena Zaborovska-Zdanovič.
Remiantis dviejų mėnesių žiniasklaidos monitoringo duomenimis, šiemet apdovanojimas skirtas kone 150 publikacijų paskelbusiai „15min.lt" redakcijai už operatyvią, išsamią ir originalią informaciją apie Vilniaus knygų mugę. Naujienų agentūros ELTA žurnalistė S. Zumerytė buvo įvertinta už nuoseklų kultūrinės programos, diskusijų bei renginių atspindėjimą.
„Žiniasklaidos susidomėjimas Vilniaus knygų muge kasmet auga. Šiemet akreditavosi beveik 400 žurnalistų, kurių kuriami reportažai, laidos ar tekstai ir mugei pasibaigus pasiekia lankytojus. Plečiantis programai čia kiekvienas žiniasklaidos kanalas randa sau aktualių ir įdomių temų, rakursų bei pašnekovų. Šiemet ypač daug dėmesio mugei skyrė ir nacionalinis transliuotojas, ilgametis mūsų partneris. Viešojoje erdvėje visas keturias dienas skambėjusi mugė mums yra tikras įrodymas, kad renginys jau seniai peržengė literatūros lauką ir tapo nacionalinės svarbos forumu", - pastebi „Litexpo" atstovė
Dvidešimtmetį atšventusi mugė kitais metais kvies su Jono Meko išsakyta mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram" ir lankytojų jau 21-ąjį kartą lauks vasario 20-23 d.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-03-09 16:07
 
 

Komentarai (1)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media