2020 m. spalio 29 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Jaunojo žurnalisto užrašai

*print*

2020-10-13Pirmasis interviu su komiksų kūrėjais

Liepa Norvaišaitė/ Apsilankiau komiksų ir iliustracijų būrelyje, kuris veikia Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Ten pakalbinau keletą būrelio narių. Moksleivius šiuolaikinės iliustracijos ir komiksų moko Algimantas Žadeikis. Ne tik sužinojau apie šią veiklą daugiau, bet ir susipažinau su jaunaisiais komiksų kūrėjais Aušrine, Herkumi, Milda bei Ūla./ Kaip susidomėjote iliustracijomis ir komiksais?/ Aušrinė: Aš piešiu nuo vaikystės, nuo darželio laikų. Mokykloje man patiko iliustruoti visokiausias knygas per pamokas. Taip nusprendžiau lankyti dailės būrelį./ Herkus: Man labai patiko piešti. Tiesiog./ Kaip susiradote šį būrelį?/

2020-10-06Zumba atvedė iki debiuto televizijoje

Liepa Norvaišaitė/ Prieš kiek daugiau nei 2 metus įvyko mano pirmasis apsilankymas laidoje "Labas rytas, Lietuva". Turbūt klausite: kaip ir kodėl aš čia patekau? Į šią laidą mane pakvietė mūsų zumbos trenerė Kamilė. Iš kur ji gavo leidimą pasirodyti eteryje, nežinau. Apie tai mums nepasakojo. Kai tik trenerė pranešė apie galimybę sudalyvauti "Labas rytas, Lietuva" laidos filmavime, pranešiau apie tai tėvams. Jie labai nustebo, tačiau iškart sutiko. Labai nudžiugau. Trenerė, gavusi dar keleto mergaičių tėvų sutikimus, mus išmokė šokio, su kuriuo ir pasirodėme eteryje. Šis mūsų šokis buvo vienas temperamentingiausių mano išmoktų.

2020-09-08Neeilinė „Klausimėlio’’ laida su mažaisiais pašnekovais

Girmantė Zolubaitė/ Daugelis darboviečių šventiniu metu sugalvoja visokių idėjų, kad šventė būtų ypatingesnė. Taip nutiko ir mano mamos darbe. Jos kolektyvas sugalvojo surengti proginės "Klausimėlio" laidos filmavimą, skirtą artėjančiai buhalterio dienai. Rugpjūčio 8 d. į Vilniaus mokesčių inspekciją buvo pakviesti ten dirbančių žmonių vaikai. Tai aš, mano brolis Dovydas ir sesė Alvilė. Vėliau prie mūsų prisijungė ir penkerių metų mergaitė Elzė. Mano mama dirba skyriaus vedėjos pavaduotoja.
Archyvas (25)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media