2017 m. kovo 30 d., Ketvirtadienis

2017-03-24Rašytojos Saros Poisson naujos esė knygos „Grožio mašina“ pristatymas

Balandžio 12 d. 17.30 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/ įvyks rašytojos Saros Poisson naujos esė knygos „Grožio mašina“ pristatymas. Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“. Vakare kartu su autore dalyvaus rašytojai Marius Burokas, Audronė Urbonaitė, atlikėjas MC Bonzik.

2017-03-24Poeto Rimvydo Stankevičiaus autorinis kūrybos vakaras su nauja knyga „Šermuonėlių mantija“

Balandžio 10 d. 17.30 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/ įvyks poeto Rimvydo Stankevičiaus autorinis kūrybos vakaras su nauja knyga „Šermuonėlių mantija“. Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“. Vakare dalyvaus poetas Rimvydas Stankevičius, literatūros kritikas Valentinas Sventickas, aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Mindaugas Ancevičius.

2017-03-24Poeto Algimanto Baltakio kūrybos vakaras su nauja knyga „Privalau paliudyti“

Balandžio 4 d. 17.30 val. Rašytojų klube /K. Sirvydo g. 6, Vilnius/ įvyks poeto Algimanto Baltakio kūrybos vakaras su nauja knyga „Privalau paliudyti“ /mintys, dienoraščiai, posmai, pašnekesiai/. Renginys iš ciklo „Atradimai: knyga ir rašytojas“. Vakare kartu su autoriumi dalyvaus literatūros kritikas Valentinas Sventickas, knygos leidėjas, literatūros kritikas Stasys Lipskis, skaitovai Paulius Šironas, Juozas Šalkauskas. Vakaro vedėjas – literatūrologas prof. Petras Bražėnas.
Archyvas (532)Naujienų prenumerata 
 

2017-03-24Lietuvos sporto žurnalistų federacija šiemet gaus mažesnį finansavimą

Naujasis LSŽF prezidentas Tautvydas Vencevičius jau pasirašė sutartį su Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondu. Jis šiemet mūsų federacijos veiklai skyrė 3000 eurų arba 57,14 proc. mažiau nei 2015 metais ir 40 proc. mažiau nei 2016-aisiais.

2017-03-22Olimpinio švietimo kongresas 2017

Kovo 30 dieną Kaune, „Žalgirio arenoje“ vyks trečiasis Olimpinio švietimo kongresas, į kurį Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) kviečia registruotis visus pedagogus, besidominčius olimpiniu sąjūdžiu ir norinčius daugiau sužinoti apie praktinius olimpizmo įgyvendinimo būdus. Kviečiami ir žurnalistai.
Archyvas (168)Naujienų prenumerata 
 

2017-03-03LŽS senjorų klube liejosi eilės, skambėjo dainos

Kovo pirmąjį trečiadienį jaukioje Teatrų sąjungos salėje vykęs žurnalistų susitikimas buvo kitoks - sklandė švelni pavasarinė nuotaika, vyrai labiau šypsojosi, o Žurnalistų sąjungos Senjorų klubo pirmininkas Ipolitas Skridla, prisiminęs artėjančią Moters dieną, kvietė kolegas paskaityti savo kurtų eilių moterims, meilei, švelnumui. Džiugu, kad žurnalistai ne tik rašo aktualiomis ir rimtomis temomis, bet ir kuria nuostabius posmus moterims – kolegėms, mylimosioms. Ir nepažįstamosioms.
Archyvas (171)Naujienų prenumerataRSS
 

2017-03-14POZITYVISTŲ KLUBO susiėjimas-diskusija MINČIŲ KLINIKA: ATRANDU GYVENIMO AISTRĄ

„Žinijos“ draugijoje (Kalvarijų g. 2, Vilnius) 2017 m. balandžio 4 d.18 val. įvyks POZITYVISTŲ KLUBO susiėjimas-diskusija MINČIŲ KLINIKA: ATRANDU GYVENIMO AISTRĄ. Lektoriai: VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, rašytojas-pozityvistas Jeronimas Laucius.
Archyvas (325)Naujienų prenumerataRSS
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media