2023 m. kovo 24 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

2023-03-22Spaudos konferencija „Konferencijos „Tapatybė ir etninė kultūra Rusijos ir Ukrainos karo kontekste“ išvados ir rezoliucija“

Kovo 23 d. 9 val. Lietuvos Respublikos Seimo Spaudos konferencijų salėje Seimo narys Kęstutis Vilkauskas kartu su Etninės kultūros globos taryba organizuoja spaudos konferenciją, skirtą aptarti išvakarėse vykusios konferencijos „Tapatybė ir etninė kultūra Rusijos ir Ukrainos karo kontekste“ išvadas ir rezoliuciją. Spaudos konferencijoje dalyvaus Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Valdas Rakutis, Etninės kultūros globos tarybos pirmininkė Dalia Urbanavičienė.

2023-03-21LIETUVOS DAVOSAS - kovo 23 d. Kviečiame žurnalistus akredituotis

Kviečiame akredituotis ir aktyviai dalyvauti tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu. Apie savo ketinimus atvykti ar stebėti forumą internetu prašom informuoti el. paštu almantas@valstybe.eu. Jus užregistruosime arba atsiųsime instrukciją, kaip prisijungti nuotoliniam forumo stebėjimui.

2023-03-20Spaudos konferenciją: „Pieno krizės ignoravimas, konfliktas su ūkininkais būtų lemtinga klaida, įspėja socialdemokratai“

Tęsiantis Vyriausybės konfliktui su ūkininkais dėl situacijos pieno sektoriuje, Seimo Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcija antradienį, kovo 21 d. 9 val. Seime kviečia į spaudos konferenciją, kurioje apžvelgs savo rekomenduojamas priemones gelbėti padėtį.
archyvas (2832)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media