2019 m. kovo 26 d., Antradienis

Spaudos konferencijos

*print*

2019-03-26Spaudos konferencija: Tarptautinė konferencija „Palydovinės navigacijos sistemos Galileo ir EGNOS. Kokia nauda Lietuvai?“

Kovo 27 d. (trečiadienį) Vilniuje vyks tarptautinė konferencija apie Europoje vis aktyviau naudojamas palydovinės navigacijos sistemas Galileo ir EGNOS. Renginio metu bus aptariamas šių sistemų praktinis pritaikymas įvairiose veiklos srityse: transporte, žemės ūkyje ir kitur. Savo įžvalgomis dalysis ekspertai iš užsienio ir Lietuvos. 11.30 val. vyks spaudos konferencija, kurioje dalyvaus susisiekimo ministras Rokas Masiulis, ekonomikos ir inovacijų viceministras Gintaras Vilda, VĮ Oro navigacija generalinis direktorius Mindaugas Gustys ir Europos pasaulinės palydovinės navigacijos sistemos agentūros GSA generalinis direktorius Carlo des Dorides. Tarptautinis renginys ir spaudos konferencija vyks Arkangelo konferencijų ir meno centre (Maironio g. 11, Vilnius).

2019-03-26Spaudos konferencija: Kviečiame į lietuvių psichologinės būsenos tyrimo pristatymą

Gerbiami žurnalistai, kiek Lietuvos gyventojų šiuo metu patiria psichologinę krizę? O kiek turi dėl psichologinių problemų kenčiančių artimųjų? Krizių įveikimo centras su „KOG Instituto” tyrėjų pagalba atliko lietuvių psichologinės būsenos tyrimą ir rytoj, kovo 27 d. (trečiadienį), 11.30 val., jo duomenimis pasidalins su jumis kavinėje „Caffeine Roasters“ (Pylimo g. 19, Vilnius).

2019-03-26Spaudos konferencija: "Versli Lietuva": Lietuvos eksporto tendencijos ir prognozės 2019-2020 m.

Kviečiame Jus į spaudos konferenciją, kurios metu pristatysime naujausias patikslintas „Versli Lietuva“ eksporto prognozes 2019 m. ir 2020 m., apžvelgsime praėjusių metų eksporto tendencijas ir pasaulio ekonomikos aplinką, lemiančią Lietuvos eksporto sėkmę užsienio rinkose. Renginys įvyks kovo 27 d. 10 val. „Versli Lietuva“ biure (A. Goštauto 40A, 4 aukštas, Vilnius).

2019-03-07Seime rinksis Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija. Spaudos konferencija - balandžio 12 d.

Balandžio 9–12 dienomis Seime posėdžiaus Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija. Paskutinę posėdžių dieną, balandžio 12 d., komisija planuoja priimti rezoliucijas ir 11 val. spaudos konferencijoje apie savaitės darbo rezultatus informuoti visuomenę.
archyvas (2024)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media