2020 m. spalio 20 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Jaunojo žurnalisto užrašai

*print*

2020-10-06Zumba atvedė iki debiuto televizijoje

Liepa Norvaišaitė/ Prieš kiek daugiau nei 2 metus įvyko mano pirmasis apsilankymas laidoje "Labas rytas, Lietuva". Turbūt klausite: kaip ir kodėl aš čia patekau? Į šią laidą mane pakvietė mūsų zumbos trenerė Kamilė. Iš kur ji gavo leidimą pasirodyti eteryje, nežinau. Apie tai mums nepasakojo. Kai tik trenerė pranešė apie galimybę sudalyvauti "Labas rytas, Lietuva" laidos filmavime, pranešiau apie tai tėvams. Jie labai nustebo, tačiau iškart sutiko. Labai nudžiugau. Trenerė, gavusi dar keleto mergaičių tėvų sutikimus, mus išmokė šokio, su kuriuo ir pasirodėme eteryje. Šis mūsų šokis buvo vienas temperamentingiausių mano išmoktų.

2020-09-29Ilgos kasos – ar ilgam?

Ugnė Jurkevičiūtė/ Iki pirmos klasės turėjau ilgus plaukus. Kai buvau mažesnė, labai norėjau juos auginti. Klasėje buvo tik kelios mergaitės trumpais plaukais, todėl nusprendžiau ir aš nusikirpti. Buvo gana baisu, nes nelabai pasitikėjau savo kirpėja ir bijojau, kad nukirps kreivai. Galvojau, kad man netiks ir atrodysiu negražiai. Įsivaizdavau, kad visoms mergaitėms trumpos kasos yra gražios, tik ne man. Bet vis vien nusprendžiau nusikirpti. Ir gavosi gana gražiai. Kai nuvažiavau į mokyklą, visi buvo gana tylūs, niekas nepastebėjo, išskyrus mano drauges, kurios iškart pradėjo girti. Mokytoja irgi nepamatė, nors ir nemaniau, kad pamatys.

2020-09-01Mano pasiekimai Jaunųjų žurnalistų klube

Girmantė Zolubaitė/ Jaunųjų žurnalistų klube renkasi vaikai, norintys išbandyti savo jėgas žurnalistikoje arba tiesiog turiningai praleisti laiką. Vienas iš tokių vaikų esu aš. Ir lankau šį klubą jau trečius metus. Per tiek laiko kiekvienas pasiekimų prisirinktų per akis. Tai ir šiame tekste rašysiu apie savo tris pasiekimus praėjusiais metais. Pirmasis pasiekimas – tekstas publikuotas šios vasaros ,,Laimiuko’’ žurnale. Tekste buvo pasakojama apie mano įspūdžius, patirtus paskutinę dieną prieš karantiną. Juos patyriau, tikriausiai viename iš nedaugelio, tą dieną dar bedirbančiame muziejuje.
Archyvas (23)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media