2019 m. spalio 19 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Jaunojo žurnalisto užrašai

*print*

2019-09-25Baimės baugina, bet ir suartina

Aistis Michailovskis/ Šiandien jau ketvirtą kartą Jaunųjų žurnalistų klube susirenkame patobulėti, atsiskleisti ir smagiai praleisti laiką. Kai kurie čia atėję tikisi tapti tikrais, profesionaliais žurnalistais. Mano pirmasis straipsnelis Jaunųjų žurnalistų klube bus apie žmones kankinančias baimes. Daugelį vaikų slopina bei kankina baimės, kurias kartais būna sunku įveikti. Kai kurie bijo varlių – juk jos gleivėtos! Yra bijančių vorų, tamsos, siaubo filmų ar kažką prarasti. Vieni su baimėmis kovoja nukreipdami mintis kuo toliau nuo baisių dalykų, kiti nusiramina prisimindami gerus atsiminimus ir piešdami, treti naktį išjungia šviesas. Kol kas su vorais kovoti sunkiausia bei šlykščiausia...

2019-09-24Apie gatvės piešinius ir parodas

Monika Vaitkevičiūtė/ Meniški žmonės, kurie mėgsta meną, pasiremia savo vaizduote ir sukuria gatvėje ant tuščių sienų piešinius. Jie piešia tam, kad kiti žmonės galėtų fotografuoti ar tiesiog žiūrėti. Taip atsiranda gatvės menas. Na, o paaugliams dažniausiai patinka piešti pasityčiojimus iš politikų ar kitų žinomų žmonių. Paaugliai dar mėgsta rašyti gatvėse keiksmažodžius ar negražius užrašus, įžeidžiančius, nemalonius ar dar kitokius išgalvotus žodžius. Kodėl žmonėms tai patinka? Reikėtų jų pačių paklausti, bet, mano manymu, jiems tai patinka, nes piešdami jie pasijunta kažkuo ypatingi. O gal jie ką nors jaučia?

2019-09-24Jaunųjų žurnalistų klube – ir svajojantys apie mados ar kino pasaulį

Deimantė Subačiūtė/ Šis straipsnelis yra mano pirmasis ir jame aš aprašysiu kelias Jaunųjų žurnalistų klubo nares, taip pat papasakosiu apie save. Šią užduotį man davė klubo vadovė Erika. Ilgai galvojau, ką man rašyti ir kaip pradėti. Pirmiausia susirinkau informaciją, tam ėmiau interviu iš klubo narių. Šį klubą pirmus metus lankanti Nikolė yra dešimtmetė mergaitė, einanti į penktą klasę. Užaugusi Nikolė norėtų turėti savo kavinukę. Nikolė yra bandžiusi keletą būrelių, vienas iš jų yra vaidybos. Vaidybos būrelis Nikolei nelabai patiko ir tada jos tėveliai Laura ir Artūras surado Jaunųjų žurnalistų klubą, ir dukra sutiko jį lankyti.
Archyvas (15)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media