2021 m. balandžio 19 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Rašau ir tobulėju

*print*

2021-04-06Na, ir marsietis!

Aistė Pugačiauskaitė/ „Dabar į dubenį beriame miltus“ – džiaugsmingu balsu televizoriaus ekrane taria Beata Nicholson. Išjungiu tešlos maišytuvą, stiebdamasi link spintelės bandau sugraibyti miltų pakelį. Ištraukiu tik kelių metų senumo kruopų stiklainiuką – keista, pagalvoju. Sustabdau „Beatos virtuvės“ laidą, atsidūstu ir suprantu – nieko nebus, teks pėdint link parduotuvės. **** Ant prekystalio dedu miltus ir bestovint eilėje mane sudominusį naujausią „National geographic“ žurnalo numerį. Viskas kaip ir įprasta, tačiau staiga pamatau prieš mano pirkinius ant prekystalio išdėliotą nenusakomą galybę bananų.

2021-04-06Velykos su marsiečiu

Danielė Voloncevičiūtė/ Velykos šiais metais turbūt buvo vienos neįprasčiausių − tiek visko įvyko, kad net sunku žodžiais nusakyti! Visą dieną mane persekiojo kažkoks keistas šėšėlis, mano žuvytė blaškėsi akvariume, kažkas net pavogė visus mūsų margučius... Tiek visko buvo... Bet apie viską geriau pradėsiu nuo pačios pradžios. Nuo pačių pačių pradžių. Taigi, tai buvo ramus ir ankstus sekmadienio rytas. Pro užuolaidas skverbėsi saulės spinduliai, kurie mane ir pažadino lygiai šeštą ryto. Jie labai spigino man į akis, net teko pasislėpti po antklode ir stengtis užmerkti akis stipriai stipriai, kad nesimatytų šviesos. Keista, bet net ir po antklode pusė spindulių matėsi.

2021-04-06Abalas, ateivis iš Marso

Alvilė Zolubaitė/ Ankstus rytas. Atsikėliau ne tokia žvali kaip visada. Pakėlusi galvą nuo pagalvės, už lango, kitame lauko gale, pamačiau Marsietį! Jis keistai statydamas kojas atbėgo iki mano lango ir kiaurai jį perėjo. Aš išsigandau ir pradėjau trauktis atgal. Ateivį vijosi policija. Marsietis, išsigandęs švyturėlių ir sirenų, atlėkė pas mane pasislėpti. Aš nebeturėjau kur trauktis. Jis labai arti! Marsietis man suvebleno „SABAL“. Iš pradžių nieko nesupratau. Po kiek laiko išsiaiškinau, kad jis žodžius sako iš kito galo. Paklausiau „SKOK OVAT SADRAV“. Sužinojau, kad jo vardas Abalas. Jo tėvai skraidė aplink žemę. Nebesugrįžo.
Archyvas (111)Naujienų prenumerata 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media