2024 m. liepos 15 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas

 

2017-05-29Lietuvos žurnalistų futbolo čempionate – ketvirtas iš eilės „Press'o“ triumfas

Savaitgalį sostinėje vykusiame jubiliejiniame dešimtajame Lietuvos žurnalistų futbolo čempionate ir vėl triumfavo šeimininkai - Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) sporto klubo „Press‘as“ futbolininkai.

2015-11-30„PRESS‘o“ jubiliejus – su futbolu ir garsenybėmis

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubas „PRESS'as" savo 10 metų jubiliejų šventė futbolo aikštėje. LFF stadione žurnalistai susitiko su „Prelegentų" komanda. Pažiūrėti kamuolį spardančių garsenybių susirinko ne tik būrys futbolo sirgalių, bet ir šalies sporto vadovai.

2012-11-30Arabų kultūros dienų Lietuvoje kulminacija – futbolo aikštėje

Paskutiniu „Arabų kultūros dienų Lietuvoje“ renginiu tapo futbolo rungtynės tarp svečių ir Lietuvos sporto žurnalistų klubo „Press‘as“ komandų Vilniuje, „Sportimos“ manieže. Svečių komandą daugiausia sudarė egiptiečiai iš garsiosios Aleksandrijos bibliotekos, į pagalbą jie pasitelkė ir Lietuvoje gyvenančius tautiečius.

2012-04-20Pirmą kartą rengiamas Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatas

Šeštadienį Vilniuje Š. Marčiulionio krepšinio akademijoje įvyks pirmasis Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionatas. Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) sporto žurnalistų klubo „Press‘as" organizuojamose varžybose dalyvaus aštuonios komandos.

2010-08-24„Press‘as“ dalyvavo futbolo turnyruose Vilniuje ir Klaipėdoje

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubas „Press‘as" savaitgalį dalyvavo dviejuose futbolo turnyruose Vilniuje ir Klaipėdoje. Geriau sekėsi sostinėje rungtyniavusiai komandai, ji tapo turnyro prizininke. Uostamiestyje žaidusiems sporto žurnalistams, kelią į pusfinalį užkirto nesėkminga baudinių serija.

2010-08-04Žurnalistų futbolo komanda

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubas "Press'as" Brianske, Rusijoje, vykusiame tarptautiniame žurnalistų futbolo turnyre užėmė ketvirtąją vietą. Varžybose žaidė šešios komandos iš Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Lietuvos. Turnyro dalyvių gretas išretino Rusijos pasieniečiai, neįleidę vieno Armėnijos žurnalisto į Rusiją. Brianską pasiekę jo kolegos protestuodami atsisakė dalyvauti varžybose ir išvyko namo.

2010-06-07Sporto žurnalistai teisėjavo futbolo rungtynėms

Iš sporto žurnalistų sudaryta teisėjų brigada vadovavo futbolo rungtynėms. Žurnalistai Tautvydas Vencevičius ir Vytaras Radzevičius bei komentatorius Maksimas Vojevodinas teisėjavo Sekmadienio futbolo lygos (SFL) susitikimui. Debiutas teisėjams nebuvo lengvas, rungtynėse neapsieita be geltonų kortelių ir vienuolikos metrų baudinių.

2010-06-04Sporto žurnalistai taps futbolo teisėjais

Lietuvos futbolo gerbėjų laukia neįprastas renginys – sporto žurnalistai ir komentatoriai taps futbolo teisėjais. Prieš artėjantį pasaulio futbolo čempionatą Lietuvos sporto žurnalistai nusprendė save išbandyti naujame amplua. Apsiginklavę švilpukais, geltonomis ir raudonomis kortelėmis žurnalistai teisėjaus Sekmadienio futbolo lygos (SFL) rungtynėse.

2010-05-31Tarptautinį žurnalistų futbolo turnyrą laimėjo Vilniaus komanda

Tradiciniame, jau šeštą kartą Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) sporto klubo organizuotame turnyre gegužės 29 d. Druskininkuose varžėsi šešių Europos valstybių žurnalistai. Turnyro nugalėtojais ir pagrindinio varžybų rėmėjo "Ūkio banko" įsteigtos nugalėtojų taurės savininkais tapo LŽS sporto klubo komanda Press'as, finale rezultatu 1:0 įveikusi svečius iš Rusijos Briansko miesto. Kovoje dėl trečios vietos pergalę šventė Kauno komanda, 3:0 nugalėjusi Lucko žurnalistus iš Ukrainos.

2010-05-25Tarptautiniame žurnalistų futbolo turnyre Druskininkuose – net 8 šalių komandos

Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) kvietimu, gegužės 29 d. Druskininkuose varžysis net aštuonių Europos valstybių žurnalistai. „Jau šeštus metus iš eilės LŽS Sporto žurnalistų klubo organizuojamas Tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras plečiasi ir dalyvių skaičiumi, ir komandų geografija. Kvietėme ir daugiau valstybių atstovų, tačiau ne visose šalyse žurnalistai yra susibūrę į futbolo komandas. Tikimės, kad ateityje Lietuvoje rengiamas turnyras dar labiau plėsis ir taps savotišku Europos žurnalistų futbolo čempionatu“, - sako LŽS Sporto žurnalistų klubo pirmininkas Tautvydas Vencevičius.

2010-05-10Spaudos atgavimo dieną Sporto žurnalistų klubas paminėjo sporto aikštelėse

Minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, LŽS Sporto žurnalistų klubui iššūkį metė Žurnalistikos studentai. „LeŽuDi“ šventėje, kaip ir pernai, vyko futbolo ir krepšinio varžybos. Prieš metus studentai patyrė pralaimėjimus, todėl šiais metais jiems netrūko noro ir ryžto siekti revanšo. Tačiau LŽS komandos įrodė, kad norint laimėti, vien jaunatviško entuziazmo neužtenka. Po futbolo rungtynių sportinės aistros užvirė krepšinio aikštelėje. Čia netrūko kietos kovos, emocijų ir sportinio pykčio.

2010-03-01“Žurnalistų draugystės taurė” liko Vilniuje

Geriausia 2010 metų Lietuvos žiniasklaidos futbolo komanda tapo "Freelancers 2". Finale ši ekipa 1:0 palaužė Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) sporto klubo komandą "Press‘as". Į "Freelancers 2" komandą susibūrė žurnalistai, kurie treniruojasi kartu su "Press‘o" žaidėjais, bet nepriklauso LŽS sporto klubui. Pergalingą įvartį finale įmušė futbolo komentatorius Evaldas Gelubauskas.

2010-02-24Futbolo kovoms rengiasi beveik šimtas žurnalistų

Paskutinį žiemos šeštadienį bus pratęsta žurnalistų sporto tradicija – žiniasklaidos atstovai iš visos Lietuvos trečią kartą aiškinsis, kurie iš jų geriausiai žaidžia futbolą. Į trečius metus iš eilės Lietuvos žurnalistų sąjungos Sporto klubo organizuojamą tradicinį "Žurnalistų draugystės taurės" turnyrą planuoja susirinkti aštuonios komandos – beveik šimtas žurnalistų.

2010-02-05Gydytojų ir žurnalistų futbolo rungtynėse pralaimėjusių nėra

Šiandien „Sportimos“ arenoje vyko futbolo rungtynės tarp Lietuvos žurnalistų sąjungos Sporto klubo ir Lietuvos gydytojų rinktinių. Po atkaklios kovos susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Abiejų komandų žaidėjai sutinka, kad šių varžybų tikslas ne nugalėti, o priminti, kad sportuojantis žmogus gali padėti sau apsisaugoti nuo sunkių susirgimų ir šias varžybas skyrė Tarptautinei kovos su vėžiu dienai paminėti.

2010-02-05T.Vencevičius: tokios akcijos padeda propaguoti sveiką gyvenseną

Žurnalistai aktyviai dalyvauja akcijoje, skirtoje Tarptautinei kovos su vėžiu dienai paminėti. Vasario 4 d. garsūs futbolininkai Valdas Ivanauskas ir Tomas Ražanauskas bei žurnalistai Tautvydas Vencevičius ir Vytaras Radzevičius Vilniaus universiteto vaikų ligoninės onkohematologijos centre lankė vėžiu sergančius vaikus. Jiems padovanojo specialiai sukurtus „Hummel“ futbolo marškinėlius su vaikų vardais.

2010-02-04Akcija: žurnalistai, sportininkai ir gydytojai kartu paminės Tarptautinės kovos su vėžiu dieną

Vasario 4 - 5 d., siekiant paminėti Tarptautinę kovos su vėžiu dieną, Lietuvos žurnalistų sąjungos Sporto klubas kartu su vėžio prevencijos svetaine „Įveikligą.lt“ (www.iveikliga.lt) inicijuoja žurnalistų, žymių sportininkų ir gydytojų akciją, kurios metu siekiama atkreipti dėmesį į onkologinių ligų prevenciją ir sveiką gyvenseną.

2009-12-21LFF komanda žurnalistus įveikė padedami V. Ivanausko

Vilniaus „Sportimos“ manieže gruodžio 18 d. sužaistos Kalėdinės draugiškos rungtynės tarp Lietuvos futbolo federacijos ir Lietuvos sporto žurnalistų komandų. Rungtynės baigėsi LFF komandos pergale – 2:1. LFF komandai pergalė Valdo Ivanausko įvartis. Rezultatyviai rungyniavęs V. Ivanauskas po rungtynių žurnalistams pristatė savo biografinę knygą.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media