2024 m. liepos 21 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

KRONIKA

*print*

2017-12-04Senjorai mokosi žiniasklaidinio raštingumo

Dėl sparčiai kintančių žiniasklaidos priemonių naudojimo būdų ir informacijos srautų vyresnio amžiaus žmonėms būtina mokytis raštingai naudotis žiniasklaidos priemonėmis. Mokant vyresnius žmones žiniasklaidos priemonių naudojimo raštingumo, jiems padedama suvokti žiniasklaidos ir informacijos reikšmę ir svarbą, skatinama atsakingai ir aktyviai dalyvauti visuomenės komunikacijos procesuose.

2012-11-05Apie žurnalistų etiką – elektroniniame leidinyje

LŽS Etikos komisja išleido elektroninį leidinį „Žurnalistų etika. Požiūris į profesinės etikos problemas". Jo išėjimas sutapo su kasmet lapkričio 5-ąją Europos žurnalistų federacijos iniciatyva rengiama akcija „Pakilkime už žurnalistiką".

2011-12-08Komisija pasiskirstė pareigomis

Gruodžio 7 d. įvykusiame atnaujintos LŽS Etikos komisijos posėdyje išrinkti pavaduotojai ir sekretorius.

2011-12-05Atnaujinta Komisijos sudėtis

LŽS Taryba, susipažinusi su Etikos komisijos narių V. Trofimišino, A. Korbutės, R. Celencevičiaus, V. Matučio pareiškimu, gruodžio 3 d. posėdyje atnaujino komisijos sudėtį

2011-02-23Sudaryta nauja Etikos komisija

Pirmame po LŽS suvažiavimo Tarybos posėdyje, įvykusiame vasario 19 d., patvirtinta naujos sudėties Etikos komisija.

2010-12-15Komisijos veikla įteisnta LŽS Įstatuose

LŽS suvažiavimui pakeitus Įstatus, juose atsirado naujas skyrius, skirtas LŽS Etikos komisijai. Iki šiol galiojusiuose LŽS Įstatuose apie Etikos komisiją buvo tik užsimenama.

2010-12-06Būsimiems žurnalistams rūpi profesinė etika

Legendinis animacinis filmas apie rūke klaidžiojantį ežiuką - lietuviškos žiniasklaidos prototipas. Regioninės informavimo priemonės etikos džiunglėse blaškosi jų nepažindamos, o nacionalinė žiniasklaida dėl populiarumo spjauna į baudas ir profesionalumui ežiuko spygliais duria tiesiai į paširdžius, rašo interneto svetainė „Universiteto žurnalistas", kurioje skelbiamas Ignės Rotautaitės pokalbis su Žurnalistų etikos inspektore Zita Zamžickiene ir LŽS Etikos komisijos pirmininku Viktoru Trofimišinu.

2010-09-21V. Trofimišinas deleguotas į LŽLEK

LŽS Etikos komisijos pirmininkas Viktoras Trofimišinas atstovaus Lietuvos žurnalistų sąjungai Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisijoje. Taip nusprendė Pagėgiuose posėdžiavusi LŽS Valdyba.

2010-03-22LŽS etikos komisija susitiko su Žurnalistų etikos inspektore

Žurnalistų etikos inspektorė Zita Zamžickienė kovo 19 d. priėmė LŽS Etikos komisijos narius. Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo galimybės, sutarta dėl informacinių mainų, diskutuota apie bendrus projektus, siūlomus Visuomenės informavimo įstatymo pakeitimus, žurnalistų ir leidėjų santykius.

2010-01-15Pasikeitimai Komisijoje

LŽS Etikos komisijos narys Vidmantas Matutis, vengdamas galimo interesų konflikto, 2009 m. gruodžio 4 d. atsistatydino iš komisijos narių.

2009-09-17Susitikimas su VTEK komanda

Rugsėjo 15 d. LŽS etikos komisijos nariai susitiko su Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sekretoriato darbuotojais, domėjosi šios institucijos darbo organizavimu, skundų tyrimo praktika, prevencine veikla.

2009-03-26Įkurta LŽS Etikos komisija

Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) valdyba 2009 m. kovo 21 d. įkūrė Etikos komisiją, kurioje dirbs 7 įvairiems Lietuvos regionams atstovaujantys žurnalistai. LŽS etikos komisija siekia sukurti realią žurnalistų savitvarkos sistemą, pirmiausia patiems žurnalistams vertinant savo organizacijos narių etiką.
Archyvas (2)  
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media