2024 m. balandžio 13 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas

 

2019-06-19Alytaus: Metų žmogus – „Glass LT“ generalinis direktorius Giedrius Jackūnas

Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyrius šįmet jau 25-ą kartą išrinko Metų žmogų, kurį simboline auksine plunksna apdovanoja per miesto gimtadienio šventę. Toks žurnalistų apdovanojimas teikiamas asmenims, kurie savo darbais, iniciatyvomis, kūrybiškumu garsina Alytaus vardą, geranoriškai prisideda telkiant miesto visuomenę naudingiems darbams.

2018-06-19Žurnalistų plunksna – Alytų garsinančiam plaukikui Sigitui Katkevičiui

2018 metais už Alytaus atstovavimą tarptautiniuose, pasauliniuose plaukimo turnyruose, žaidynėse ir čempionatuose, iškovotus aukso, sidabro, bronzos medalius, už daug kartų pagerintus Lietuvos plaukimo rekordus, už Alytaus miesto vardo garsinimą tarptautiniu ir pasauliniu mastu 2018-ųjų Metų žmogaus titulas suteiktas ir Auksine plunksna apdovanotas plaukikas ir gydytojas Sigitas Katkevičius.

2017-06-19Alytaus žurnalistų išrinktas 2017 Metų žmogus – verslininkas

Birželio 16-ąją, per Alytaus miesto gimtadienio iškilmių renginius, Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyrius Auksine plunksna apdovanojo 2017-ųjų Metų žmogų - miesto uždarosios akcinės bendrovės „Dzūkų ainiai" direktorių Robertą Vitkauską.

2016-06-20Alytaus žurnalistai išrinko Metų žmogų

Birželio 17-ąją Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyriaus sprendimu už sąžiningą, pasiaukojantį darbą ugdant miesto rankininkus ir juos vedant pergalių link, už išugdytą ne vieną gerų rankininkų kartą, už ilgai siektą ir ką tik pasiektą tikslą - tapti šalies čempionais 2016-ųjų Metų žmogaus titulas suteiktas ir auksine plunksna apdovanotas Alytaus rankinio komandos „Almeida - Stronglasas" ilgametis vyriausiasis treneris Jonas Jonuška.

2010-06-23Auksinė plunksna – „Astros“ generaliniam direktoriui

Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyrius šįmet šešioliktą kartą išrinko Metų žmogų. Jau tapo tradicija, kad Metų žmogų žurnalistai apdovanoja per Alytaus miesto šventės arba miesto gimtadienio renginius birželio viduryje. Alytaus miesto gimtadienio išvakarėse Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyrius auksine plunksna apdovanojo ir 2010-ųjų Metų žmogaus titulą suteikė akcinės bendrovės mašinų gamyklos „Astra“ generaliniam direktoriui Semionui Bondarevui.

2009-09-29 Žurnalistų plunksna – mokytojai

Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) Alytaus skyrius šįmet keturioliktą kartą išrinko Metų žmogų. Šis titulas suteikiamas asmeniui ar įmonei, kurių darbai, sumanymai ar idėjos nuo praėjusio iki šio Alytaus gimtadienio labiausiai padėjo garsinti miesto vardą.

2009-09-29 Alytaus krašto žurnalistų šventė

Kultūros ir komunikacijos centre gegužės 7 dieną buvo surengta Alytaus krašto žurnalistų šventė paminėti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.

2007-05-14 Alytaus skyrius informuoja

Alytaus žurnalistai profesinę dieną šventė Lenkijoje/ Lina Tumasonienė Švęsti lengviau negu dirbti, tačiau be darbo pramogos nebūtų pelnytos. „Alytaus naujienų“ kolektyvas nutarė šįkart Spaudos, kalbos ir knygos dieną švęsti Lenkijoje– kartu su kolegomis iš Punske leidžiamo savaitraščio „Aušra“ ir vietinės spaustuvės.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media