2024 m. birželio 13 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas

 

2021-09-20ŽENIA 2021 apdovanojimai – Klaipėdos žurnalistams

Klaipėdos žurnalistų bendruomenė savaitgalį rinkosi į “ŽENIA” ceremoniją – žurnalisto entuziasto nepriklausomo informatoriaus apdovanojimus. Apdovanojimai, kuriuose pažymimi ryškiausi metų įvykiai žiniasklaidoje, uostamiestyje rengiami jau 21-ąjį kartą. Renginį organizuoja Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) Klaipėdos apskrities skyrius.

2018-05-16Praūžė klaipėdiečių ŽENIA 2018

Uostamiesčio žurnalistai kaip visada trankiai gegužės 11 dieną atšventė profesinę šventę – ŽENIA 2018, kuri skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. ŽENIA (Žurnalisto Entuziasto Nepriklausomo Informatoriaus Apdovanojimai) šventę Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) Klaipėdos apskrities skyrius visiems miesto žurnalistams surengė jubiliejinį, jau 10 kartą! Beje, pati šventė užgimė 2000 metais. ŽENIA unikali tuo, jog patys žurnalistai išrenka per metus labiausiai profesinėje veikloje pasižymėjusius kolegas ir balsuoja itin demokratiškai – sustodami kandidatui už nugaros. Kas turės daugiau palaikančiųjų – tas laimės.

2018-01-172018 metai: LŽS Klaipėdos skyrius po rinkimų atsinaujino

Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyriaus ataskaitiniame – rinkiminiame susirinkime, vykusiame sausio 12 d. Klaipėdoje, aptarti pernai nuveikti darbai, atnaujinta skyriaus vadovybė, aptarta žurnalistikos situacija Lietuvoje bei pasidalinta kitų metų planais. Trečiajai kadencijai trejiems metams skyriaus pirmininke vėl buvo išrinkta Jolanta Beniušytė. Taip pat buvo atnaujinta skyriaus Taryba, kurią dabar sudaro Tarybos pirmininkė Jolanta Beniušytė, jos pavaduotojas Žydrūnas Naujokas, Gediminas Pilaitis, Asta Kažukauskienė, Giedrė Vaičekauskienė, Laura Sėlenienė ir Paulius Matulevičius.

2017-05-09Klaipėdos žurnalistai iškilmingai išsidalijo ŽENIA prizus

Gegužės 5 dieną, itin gausus Klaipėdos žurnalistų būrys su savo bičiuliais tradiciškai atšventė ŽENIA (Žurnalistų entuziastų nepriklausomų informatorių apdovanojimai). Šią šventę, skirtą Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai, jau devintus metus surengė Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyrius.

2016-05-092016 metų „Ženia“ prizai – Klaipėdos žurnalistams

Gegužės 6 -ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse, Klaipėdos žurnalistai jau 16 - ąjį kartą pasidalino žurnalistų entuziastų nepriklausomų informatorių apdovanojimus (ŽENIA). Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyriaus organizuojama šventė nepraranda populiarumo tarp Klaipėdos žurnalistų - į šventę atvyko visų uostamiesčio medijų žurnalistai, taip pat įmonių spaudos atstovai, sulaukėme svečių - kolegų iš Palangos, Gargždų.

2013-05-25Klaipėdos žurnalistai atidarė vasaros sezoną

Keliauti ir patirti naujų įspūdžių labai mėgstantys uostamiesčio žurnalistai karštą gegužės savaitgalį išsiruošė į žygį vaizdingomis Klaipėdos rajono kalvomis, vadinamomis „mažąja Šveicarija“.

2011-05-10Klaipėdos žurnalistai sodino medžius

Savaitgalį Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyriaus nariai plušėjo Šernų girininkijos miške.

2009-09-29 Klaipėdoje „pasnigo“ naujomis knygomis

Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos skyriaus nariams šių metų žiema – ypač darbinga ir kūrybinga. Vienas po kito du mūsų skyriaus nariai pristatė savo naujai išleistas knygas.

2009-09-29 Albatroso skulptūrėlė – žurnalistei ir jūrininkui

Už jūrinės tematikos populiarinimą prizai įteikti Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos skyriaus žurnalistei Adelei Žičkuvienei ir jūrų kapitonui Sigitui Šileriui.

2009-09-29 „Vakarų ekspreso“ žurnalistai – konkurso laureatai

Šiemet pirmą kartą LŽS Klaipėdos apskrities skyrius surengė apskrities žurnalistų konkursus: rašinių – „Arčiausiai žmogaus“ ir fotografijų – „Miesto pulsas“.

2009-09-29 Likimai ir jūra

Ne tik didžiulis būrys kolegų, bičiulių, bet ir patyrusių jūrų kapitonų, žvejų, jūros verslo atstovų pasveikino klaipėdietę žurnalistę Adelę Žičkuvienę išleidus knygą „Likimai ir jūra“. Tai jau trečioji žurnalistės knyga marinistine tematika.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media