2024 m. liepos 18 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas

 

2021-08-30„Metų vinys“ Šiauliuose dalintos 14 kartą

„Metų vinys“ Šiauliuose dalintos 14 kartą Rugpjūčio 26-ąją, Šiaulių „Polifonijos“ koncertinėje salėje vėl buvo išsidalintos „Metų vinys“. „Metų vinys“ - tai Šiaulių apskrities žurnalistų sumanytos nominacijos už įvairiausias komiškas, tragikomiškas, paradoksalias situacijas, nutikusias kolegoms iš laikraščių, portalų, televizijų ar radijo stočių. Gražiai tradicijai tęstis nesutrukdė karantinas, tad „vinys“ buvo dalintos jau keturioliktąjį kartą.

2010-05-03“Šiaulių naujienos” tapo parodos kuratoriais

Žurnalistai ne tik atranda ir pateikia visuomenei daug aktualios ir įdomios informacijos apie kultūrą, bet ir patys kartais tampa meno kūrėjais. Jie rašo knygas, kuria tekstus populiarioms dainoms, muzikuoja ar kitaip realizuoja savo kūrybinį polėkį. Dar vienas saviraiškos, o kartu ir kultūros populiarinimo būdas – patiems tapti kultūros renginių kuratoriais. Šįkart tokios iniciatyvos ėmėsi dienraštis „Šiaulių naujienos”. Šiandien 16 val. Šiaulių apskrities P. Višinskio bibliotekoje atidaroma paroda "Senieji Šiauliai".

2009-12-08Šiauliuose – dokumentinės apybraižos „Dingusi karta“ premjera

Lapkričio 28 d. Ch. Frenkelio vilos kinoteatre "Kapitolijus" (Vilniaus g.74, Šiauliai) pristatyta dokumentinė apybraiža "Dingusi karta". Šio filmo kūrimą finansavo Lietuvos tūkstantmečio minėjimo direkcija, paraišką jai pateikė LŽS Šiaulių skyrius. Projekto autorė – šiaulietė Aušra Vaitkevičienė, filmo bendraautorius – LŽS televizijos operatorių klubo narys Nerijus Gulbinas.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media