2024 m. balandžio 21 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Kūrybos artelė

*print*

Archyvas

 

2009-10-27Į muitinės istoriją – moters, vyro, motinos, tėvo, Žmogaus akimis

“Nerasime žmogaus, kuris sakytų nieko nežinąs apie muitinę ir muitininkus. Vienas cituos Šventąjį raštą, antras griebsis Lietuvos Statuto, trečias prisimins gyvuoju klasiku tituluojamo Juozo Erlicko kūrybą, ketvirtas dalysis savo asmenine patirtimi, o penktas išraiškingai šypsosis ir atminty ieškos kokio nors anekdoto apie muitininkus”, - taip prasideda žurnalistės Aurelijos Arlauskienės knyga “Asmens kodas: Lietuvos muitinė”.

2009-09-29Septintoji R.Šalnos knyga - apie A.Mickevičių ir moteris

LŽS Vilniaus skyriaus narys istorikas ir žurnalistas, VU bibliotekos A.Mickevičiaus muziejaus vedėjas Rimantas Šalna parašė kelias dešimtis straipsnių ir išleido jau septintą knygą „Adomas Mickevičius ir moterys“.

2009-09-28A.Guščius: Kokio žmogaus nemėgo Kristus?

Lygiai prieš metus visuomenei buvo pristatyta trečioji žinomo žurnalisto, LŽS nario Kazimiero Šiaulio knyga "Tauta tarp kosmopolitų ir barbarų". Ją sudaro 2004-2008 m. parašyti politinės ir kultūrologinės tematikos straipsniai. LZS.lt pamėgino dar kartą žvilgtelėti į kolegos kūrybą. Šįkart – kritikų akimis.

2009-09-26D.Červokienė surinko garsiausius Lietuvos žolininkus į vieną knygą

Lietuvos žurnalistų sąjungos ir Nacionalinės žurnalistų kūrėjų asociacijos narė Daiva Červokienė ką tik išleido knygą „XXI amžiaus Lietuvos žolininkai: kaip įveikti ligas“. Tai antroji autorės knyga – žurnalistė yra išleidusi knygą vaikams „Boružės skrydis“.

2009-09-21L.Jastramskienės aktualijų romane atsispindi ir žurnalisto drama

Žurnalo „Veidas“ kultūros apžvalgininkė Renata Baltrušaitytė, recenzuodama Lietuvos žurnalistų sąjungos Vilniaus skyriaus narės Loretos Jastramskienės romaną „Vanduo nemoka kalbėti“, pastebi: "Ar tai romanas, kuriame išaiškės teisybė? Žinoma – juk nevalia palikti neišnarplioto detektyvinio siužeto. Tačiau „išaiškėti“ nereiškia „nugalėti“. Žurnalistė, įsitraukusi į bylos tyrimą, galiausiai nuleidžia rankas ir tyliai pasitraukia į didmiestį, į valdišką darbą..."

2009-08-03Trakuose atidaryta žurnalistės S.Nemeikaitės fotografijų paroda

Rugpjūčio 2 d., sekmadienį, gausiai dalyvaujant Trakų miesto bendruomenei Užutrakio dvare atidaryta žurnalistės, LŽS Vilniaus skyriaus narės Sigitos Nemeikaitės fotografijų paroda. Šiuo akcentu prasidėjo dar vienas tradicinio muzikos festivalio "Užutrakio vakarai" koncertas.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media