2020 m. liepos 16 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

2020-07-15Spaudos komferencija: Projekto apie alkoholio vartojimą Lietuvoje ir Baltijos šalyse pristatymas

Spaudos konferencija vyks liepos 16 d. (ketvirtadienį), 10:00–11:00 val. Joje dalyvaus Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, PSO, Latvijos ir Estijos ministerijų, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Sveikatos tyrimų instituto ir Kanados Priklausomybių ir psichikos sveikatos centro atstovai. Konferencija vyks anglų kalba.

2020-07-15Spaudos konferencija „Prezidento rinkimai Lenkijoje: krikščioniškosios politikos pergalė“.

Seime liepos 16 d., ketvirtadienį, 9 val. įvyks Seimo narių, Krikščionių sąjungos atstovų Egidijaus Vareikio ir Rimanto Jono Dagio spaudos konferencija „Prezidento rinkimai Lenkijoje: krikščioniškosios politikos pergalė“.

2020-07-15Spaudos konferencija „Naujai įkurto labdaros ir paramos fondo „Vytis su memorialu laisvės kovotojams“ pristatymas“

Seime liepos 16 d., ketvirtadienį, 10 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Algirdo Endriukaičio spaudos konferencija „Naujai įkurto labdaros ir paramos fondo „Vytis su memorialu laisvės kovotojams“ pristatymas“. Spaudos konferencijoje bus kalbama apie fondo veiklą, pasiūlymus dėl dalyvavimo įgyvendinant memorialo laisvės kovotojams su valstybės simboliu Vyčiu projektą Lukiškių aikštėje, Vilniuje.
archyvas (2380)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media