2020 m. balandžio 9 d., Ketvirtadienis

Spaudos konferencijos

*print*

2020-04-09Spaudos konferencija „Kaip Lietuvoje suvokiama valdžios atsakomybė dėl neveikimo krizės salygomis“

Seime balandžio 10 d., penktadienį 11 val. įvyks NUOTOLINĖ Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Audriaus Butkevičiaus ir Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Kaip Lietuvoje suvokiama valdžios atsakomybė dėl neveikimo krizės salygomis“. Dalyvauja Lietuvos visuomenės tarybos Sveikatos apsaugos darbo grupės vadovė dr. Nendrė Černiauskienė.

2020-04-08Žurnalistai kviečiami į viešą diskusiją: Nuotolinio mokymo iššūkiai ir galimybės: kokius sprendimus siūlo TS-LKD ir nepriklausomi ekspertai?

Kokius sprendimus turime taikyti sėkmingam nuotolinio ugdymo įgyvendinimui? Kokios ilgalaikės strategijos reikia, siekiant, kad nuotoliniai ugdymo metodai išliktų svarbia švietimo proceso dalimi ir po Covid-19 sukeltos pandemijos? Ar nuotolinį mokymą galime matyti ne kaip problemą, o kaip galimybę Lietuvos švietimo sistemai? Ieškodami atsakymų į šiuos ir kitus klausimus kviečiame šį ketvirtadienį, balandžio 9 d., 11 val. prisijungti prie nuotolinės diskusijos virtualiame BNS Spaudos centre.

2020-04-08Spaudos konferencija „Kaip nepasiduoti pajamų ir proto depresijai“

Seime balandžio 9 d., ketvirtadienį, 11 val. įvyks NUOTOLINĖ Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojo, Liberalų sąjūdžio frakcijos nario Kęstučio Glavecko spaudos konferencija „Kaip nepasiduoti pajamų ir proto depresijai“. Dalyvauja socialinių mokslų daktaras, psichologas Gintaras Chomentauskas.
archyvas (2301)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media