2019 m. rugsejo 18 d., Treciadienis

Spaudos konferencijos

*print*

2019-09-17Penktoji atvirų durų diena žvėrelių ūkyje – su operetės koncertu

Rugsėjo 18 d. 13 val. AB „Vilkijos ūkis“ vėl kviečia žurnalistus savo akimis pamatyti, kaip Lietuvoje kailiui auginamos kanadinės audinės. „Norime, kad kuo daugiau žmonių iš miesto atvyktų praleisti bent vieną popietę kaime, pamatyti, užuosti, kaip išties atrodo mūsų ferma. Tikimės, kad Kauno muzikinio teatro koncertas klojime suteiks gražių įspūdžių, tad kviečiu būti mūsų svečiais“,- sako AB „Vilkijos ūkis“ vadovas Česlovas Tallat-Kelpša.

2019-09-17Irinos Rozovos spaudos konferencija „Dėl „slaptų“ saugumo pažymų panaudojimo kaip kovos su oponentais instrumento“

Seime rugsėjo 18 d., trečiadienį, 12 val. įvyks Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos frakcijos narės Irinos Rozovos spaudos konferencija „Dėl „slaptų“ saugumo pažymų panaudojimo kaip kovos su oponentais instrumento.“

2019-09-17Spaudos konferencija „Neįgaliųjų įdarbinimo reforma: rūpesčio imitacija ir neišspręstos problemos.“

Seime rugsėjo 18 d., trečiadienį, 9 val. įvyks spaudos konferencija „Neįgaliųjų įdarbinimo reforma: rūpesčio imitacija ir neišspręstos problemos.“ Dalyvauja Seimo nariai Justas Džiugelis ir Ingrida Šimonytė, Lietuvos Negalios organizacijų forumo direktorė Henrika Varnienė.

2019-09-15UNESCO programos „Pasaulio atmintis“ Lietuvos nacionalinio registro liudijimų įteikimas

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje rugsėjo 20 d. 13 val. Konferencijų salėje (V aukšte) įvyksiančioje iškilmingoje ceremonijoje bus įteikti liudijimai dokumentinio paveldo saugotojams, kurių pateikti šeši dokumentai ar jų kolekcijos įrašomi į UNESCO programos „Pasaulio atmintis“ nacionalinį registrą. Nacionalinio komiteto „Pasaulio atmintis“ nariai ir nepriklausomi dokumentinio paveldo ekspertai vienam iš jų suteikė regioninę, o penkiems – nacionalinę reikšmę.
archyvas (2149)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media