2019 m. spalio 19 d., Šeštadienis

Spaudos konferencijos

*print*

2019-10-19Seime pirmadienį dvi spaudos konferencijos

Seime spalio 21 d., pirmadienį 11 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų Audriaus Butkevičiaus ir Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Kardinolo Vincento Sladkevičiaus, Donato Banionio ir Sauliaus Sondeckio šmeižikai nustatyti, tačiau prokuratūra ir Seimo valdyba nenori to matyti ir įvertinti“. Dalyvauja prof. Silvija Sondeckienė, Raimundas Banionis ir buvęs Seimo narys Audrius Nakas. Seime spalio 21 d., pirmadienį 11.30 val. įvyks spaudos konferencija „Liberalų sąjūdžio požiūris į 2020 m. biudžetą ir siūlomos alternatyvos“. Dalyvauja Liberalų sąjūdžio pirmininkė ir frakcijos Seime seniūnė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Liberalų sąjūdžio frakcijos narys, Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojas Simonas Gentvilas, Liberalų sąjūdžio frakcijos narys, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas Kęstutis Glaveckas, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacijos prezidentas, liberalas Martynas Nagevičius.

2019-10-17Spaudos konferencija: tyrimo apie interneto vartotojų elgseną pristatymas

Kodėl net 76 proc. šalies gyventojų jaučiasi nejaukiai prašydami pagalbos, kaip naudotis internetu? Atsakymai į šį ir kitus klausimus – spalio 18 d. (penktadienį), 10.00 val. Ryšių reguliavimo tarnyboje (Mortos g. 14, Vilnius) asociacijos „Langas į ateitį“ rengiamame naujausio tyrimo apie Lietuvos gyventojų elgseną ir įpročius internete pristatyme.

2019-10-16Spaudos konferencija „Dėl Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos uždarytų ir ketinamų uždaryti skyrių regionuose“

Seime spalio 17 d., ketvirtadienį 11 val. įvyks Seimo nario Roberto Šarknicko spaudos konferencija „Dėl Lietuvos Raudonojo kryžiaus draugijos uždarytų ir ketinamų uždaryti skyrių regionuose“. Dalyvauja Julius Ambrazaitis (Klaipėdos skyrius), Valė Beržienė (Telšių skyrius), Vykinta Korsakienė (Mažeikių skyrius), Arūnas Narauskas (Simno skyrius) ir Nijolė Makštutienė (Alytaus skyrius).
archyvas (2184)Naujienų prenumerataRSS
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media