2024 m. liepos 14 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Arvydo Anušausko spaudos konferencija „Persekiojimas už Druskininkų valdžios kritiką: susitaikyti ar veikti?“.

2014-01-21
 
Seimo naris dr. Arvydas Anušauskas

Seimo naris dr. Arvydas Anušauskas

 

Seime sausio 22 d., trečiadienį, 10 val. įvyks Seimo nario dr. Arvydo Anušausko spaudos konferencija „Persekiojimas už Druskininkų valdžios kritiką: susitaikyti ar veikti?". Dalyvaus Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Druskininkų skyriaus pirmininkės pavaduotojas  Vilius Semeška, Druskininkų savivaldybės tarybos narys  Juozas Šarkus, savaitraščio „Druskininkų naujienos" redaktorius  Romas Sadauskas-Kvietkevičius, savaitraščio „Druskonis" žurnalistė Violeta Ambrozienė.

 Spaudos konferencijos, vykstančios Spaudos konferencijų salėje, tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.

 

Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 239 6210

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2014-01-22 14:28
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media