2024 m. gegužes 25 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Komentarai

*print*

Archyvas :: LŽS Alytaus skyriaus žurnalistų metalinė plunksna – politikui

2017-05-11
 
Žurnalistų metaline plunksna apdovanotas Nerijus Cesiulis

Žurnalistų metaline plunksna apdovanotas Nerijus Cesiulis

 

Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus  skyrius jau dvidešimt du kartus yra išrinkęs Metų žmogų ir auksine plunksna už Alytaus miesto garsinimą apdovanojęs per miesto gimtadienio renginius, kurie vyksta birželio viduryje.

Dabar LŽS Alytaus skyrius nutarė Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga  metaline plunksna apdovanoti asmenį, kuris pastaruoju metu iš neigiamos  pusės pagarsino Alytaus miestą ar rajoną.

Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyrius nusprendė, kad tokios plunksnos šiuo metu vertas Alytaus miesto savivaldybės tarybos narys Nerijus Cesiulis.

Jo dėka pernai prieš vasaros sezoną Alytus visoje šalyje buvo pagarsintas, kaip miestas, kuriame uždrausta degintis.

N. Cesiulis naujose Miesto tvarkymo ir švaros taisyklėse įžvelgė, kad prie Alytaus Dailidžių ežerėlių visiškai uždrausta degintis, nors degintis uždrausta tik nuogiems asmenis. Tokia nuostata buvo ir senose Miesto tvarkymo ir švaros taisyklėse.

Verta pastebėti, kad netrukus miesto taryba galimas dviprasmybes taisyklėse ištaisė, bet Alytus, kaip uždraudęs deginimąsi prie vandens telkinių , N. Cesiulio dėka šalyje jau buvo išgarsėjęs.

Lietuvos žurnalistų sąjungos Alytaus skyrius Nerijų Cesiulį už  Alytaus Lietuvoje pagarsinimą iš neigiamos pusės metaline plunksna apdovanojo Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse.

 

LŽS Alytaus skyriaus inf.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2017-05-25 12:18
 
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media