2024 m. gegužes 30 d., Ketvirtadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Darbą pradeda iš esmės atsinaujinusi Lietuvos žurnalistų sąjungos Vilniaus skyriaus valdyba

2023-05-25
 
Atsinaujinusi Lietuvos žurnalistų sąjungos Vilniaus skyriaus valdyba. Dainiaus Radzevičiaus nuotrauka

Atsinaujinusi Lietuvos žurnalistų sąjungos Vilniaus skyriaus valdyba. Dainiaus Radzevičiaus nuotrauka

 

Daiva Žeimytė-Bilienė
Darbą pradeda iš esmės atsinaujinusi Lietuvos žurnalistų sąjungos Vilniaus skyriaus valdyba, patikėjusi man valdybos pirmininkės pareigas. Pasiūlymo eiti vadovauti žurnalistų Vilniaus skyriui sulaukiau dar praėjusiais metais, daug mąsčiau, suprantu, kad šios pareigos bus imlios laikui, kurį labai branginu. Visgi taip pat žinau, jog žurnalistika yra tai, kas man visada rūpėjo ir rūpės, todėl negaliu likti pasyvia stebėtoja.
Pokyčiai neįvyksta, jeigu jų nesiimi. Tikiu, kad su atsinaujinusia skyriaus valdyba, kurių kiekvienam asmeniškai esu dėkinga už palaikymą ir sprendimą dirbti kartu, mums pavyks imtis pokyčių srityse, kuriose šiandien labai reikia padirbėti: pasitikėjimo žiniasklaida stiprinimas, žurnalistų rengimo kokybės gerinimas, žurnalisto, kaip visuomenės intereso gynėjo, funkcijų išgryninimas ir, žinoma, žiniasklaidos bendruomenės vienijimas.
Naujoji skyriaus valdyba sudaryta iš žmonių, atstovaujančių įvairias sritis: tautinių mažumų ir anglakalbės žiniasklaidos atstovai( Ernest Alesin ir Ruslanas Iržikevičius), aktyviai veikiantys žurnalistai ( Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė, Greta Ališauskaitė- Bagušauskienė), ilgamečiai žiniasklaidos praktikai ( Rūta Sinkevičienė, Vytautas Kvietkauskas, Liana Binkauskienė), kultūrinės žiniasklaidos atstovė (Nijolė Jačėnienė). Turime didelį norą į bendras veiklas ir į
skyrių pritraukti kuo daugiau žiniasklaidos bendruomenės narių. Esame nusiteikę padirbėti.
Pirmasis projektas, kurį inicijuoja Vilniaus skyriaus naujoji valdyba, atliepdama į dabartines aktualijas bei visuomenės interesą, yra visų kandidatų į LRT vadovus vieši debatai, kurie vyktų neutralioje vietoje, kandidatams patogiu metu ir su galimybe juos transliuoti visiems žiniasklaidos kanalams.
Tikimės, kad kandidatai į LRT vadovo postą taip pat palaikys šią idėją ir sutiks dalyvauti viešuose debatuose.

 

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-06-13 18:03
 
 
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media