2023 m. spalio 3 d., Antradienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Aktualijos

*print*

Archyvas :: Tarptautinį žurnalistų futbolo turnyrą laimėjo Vilniaus komanda

2010-05-31
 
Erikos Straigytės nuotraukoje: vilniečiai sporto žurnalistai tapo turnyro nugalėtojais

Erikos Straigytės nuotraukoje: vilniečiai sporto žurnalistai tapo turnyro nugalėtojais

 

Tautvydas Vencevičius

 

 

Prieš artėjantį pasaulio futbolo čempionatą tolimoje Pietų Afrikos Respublikoje, futbolo aistros virė ir Lietuvoje. Tradiciniame, jau šeštą kartą Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) sporto klubo organizuotame turnyre gegužės 29 d. Druskininkuose varžėsi šešių Europos valstybių žurnalistai.

 

Turnyro nugalėtojais ir pagrindinio varžybų rėmėjo "Ūkio banko" įsteigtos nugalėtojų taurės savininkais tapo LŽS sporto klubo komanda Press'as, finale rezultatu 1:0 įveikusi svečius iš Rusijos Briansko miesto. Kovoje dėl trečios vietos pergalę šventė Kauno komanda, 3:0 nugalėjusi Lucko žurnalistus iš Ukrainos.

 

"Džiaugiamės, kad šeštus metus iš eilės pavyko surengti Tarptautinį žurnalistų futbolo turnyrą, kuriame dalyvavo aštuonios komandos iš šešių valstybių. Pirmą kartą Lietuvoje lankėsi kolegos iš Škotijos. Tikimės, kad ateityje Lietuvoje rengiamas turnyras dar labiau plėsis ir sulauksime dar daugiau komandų ir vakarų Europos šalių", -  sako LŽS sporto klubo pirmininkas Tautvydas Vencevičius.

 

Po turnyro "Europa Royale" viešbutyje vykusioje apdovanojimų ceremonijoje komandas iš Didžiosios Britanijos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos ir Armėnijos sveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

 

Geriausiam turnyro futbolininkui, Press'o komandos žaidėjui Žydrūnui Grudzinskui prizą įsteigė artėjančio pasaulio čempionato oficialus transliuotojas "LRT". Geriausiems visų pozicijų turnyro futbolininkams ir rezultatyviausiam žaidėjui, 7 įvarčius įmušusiam Press'o komandos žaidėjui Gintautui Dulskui originalius prizus padovanojo Lietuvos futbolo federacija, "Kauno grūdai" ir "Druskininkų Rasa". Visų turnyro dalyvių varžybų pabaigoje laukė bendras prizas - "Vilniaus alaus" produkcijos degustacija.

Paskutinį kartą atnaujinta: 2010-06-04 11:48
 
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media