2023 m. kovo 27 d., Pirmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

2023-03-13Lietuvos medicinos bibliotekoje – LŽS nario Alfonso Čepausko paroda ,,Kelionių miražai“

Lietuvos medicinos bibliotekoje (Kaštonų g. 7, Vilnius) veikia LŽS nario Alfonso Čepausko paroda ,,Kelionių miražai“. Paroda veiks iki kovo 31 dienos. Maloniai kviečiame apsilankyti.
Archyvas (1016)Naujienų prenumerata 
 

2023-03-22Spaudos konferencija „Konferencijos „Tapatybė ir etninė kultūra Rusijos ir Ukrainos karo kontekste“ išvados ir rezoliucija“

Kovo 23 d. 9 val. Lietuvos Respublikos Seimo Spaudos konferencijų salėje Seimo narys Kęstutis Vilkauskas kartu su Etninės kultūros globos taryba organizuoja spaudos konferenciją, skirtą aptarti išvakarėse vykusios konferencijos „Tapatybė ir etninė kultūra Rusijos ir Ukrainos karo kontekste“ išvadas ir rezoliuciją. Spaudos konferencijoje dalyvaus Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys Valdas Rakutis, Etninės kultūros globos tarybos pirmininkė Dalia Urbanavičienė.

2023-03-21LIETUVOS DAVOSAS - kovo 23 d. Kviečiame žurnalistus akredituotis

Kviečiame akredituotis ir aktyviai dalyvauti tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu. Apie savo ketinimus atvykti ar stebėti forumą internetu prašom informuoti el. paštu almantas@valstybe.eu. Jus užregistruosime arba atsiųsime instrukciją, kaip prisijungti nuotoliniam forumo stebėjimui.
Archyvas (2833)Naujienų prenumerataRSS
 

2023-03-04Kviečiame žurnalistika besidominčius studentus dalyvauti naujoje mentorystės programoje!

Vilniaus universiteto Jaunųjų žurnalistų draugija kartu su Lietuvos žurnalistų sąjunga subūrė 17 mentorių komandą, pasirengusią motyvuotus jaunuolius supažindinti su darbo žiniasklaidoje užkulisiais. Studentai kartu su profesionalais du mėnesius gilinsis į aktualias visuomenei temas ir paruoš bent vieną pridėtinės vertės turintį žurnalistinį kūrinį.

2023-03-03Žurnalistų kūrybinis projektas „Saga apie Lietuvą“ apsistos Punsko valsčiuje

Paroda "Saga apie Lietuvą" netrukus iškeliaus į Lenkiją! Šio kūrybinio projekto partneriai – Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Nacionalinė Žurnalistų kūrėjų asociacija. Atidarymas kovo 10 d. 11 val. Punsko kultūros namuose. Tai devintoji šio kūrybinio projekto stotelė.

2023-02-28Sveikiname LŽS Senjorų klubo narius, gimusius kovo mėnesį

LŽS Senjorų klubo Tarybos vardu nuoširdžiai sveikiname Kolegas, žinomus žurnalistus, š. m. kovo mėnesį švenčiančius savo Gimtadienius.
Archyvas (370)Naujienų prenumerataRSS
 
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media