2024 m. balandžio 20 d., Šeštadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Renginiai

*print*

Archyvas :: Lietuvos „Žinijos" draugijos POZITYVISTŲ ir SENJORŲ KLUBŲ seminaras-diskusija SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA

2021-04-08
 
 Jeronimas Laucius ir Artūras Bautrėnas

Jeronimas Laucius ir Artūras Bautrėnas

Balandžio 20 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks Lietuvos „Žinijos" draugijos POZITYVISTŲ ir SENJORŲ KLUBŲ seminaras-diskusija SVEIKATOS POKALBIAI SU LIGA. Lektoriai: VU doc. dr. Artūras Bautrėnas, rašytojas-pozityvistas Jeronimas Laucius.
Nekalbėsime apie pandemijos vargus, o kartu ieškosime, kaip patiems būti aktyviais savo dvasinės bei fizinės sveikatos saugotojais, kaip ją sustiprinti visomis savo minčių, savo energetinėmis galimybėmis.
Bandymai, ieškojimai kaip patiems stiprinti savo sveikatą teikia jėgų, žadina mūsų vitališkumą, energingumą, meilę sau ir gyvenimui.
PRISIJUNGTI balandžio 20 d. 15 val.:
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/87353034362?pwd=dUpkS3FVRmJ5Y2xTWDZ4MkRqbjV3dz09
Balandžio 22 d. 15 val. nuotoliniu būdu įvyks seminaras-pratybos.
Kalbėsimės, kaip konkrečiai koncentruoti savo minčių energiją, kaip kalbėtis su liga, kaip naudotis vidinio žvilgsnio energetika, aktyvine egoterapija, nakties terapija (naktis - dienos ligų slaugytoja ir gydytoja), kaip pasinaudoti Restart (naujos energijos perkrovimo), Energetinio rezonanso ir kitais energetinio sveikatingumo principais, kurių kiekvienas gali būti tikras sveikatos generatorius, energetinis skydas, saugantis ne tik žmogaus sveikatą, bet lemiantis ir gerą nuotaiką, pilnavertį gyvenimą net ir esant pandemijos sąlygoms.
PRISIJUNGTI balandžio 22 d. 15 val.:
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/85033637713?pwd=d0tFa2hCeTVmV25nQmZsN05xMXpnUT09
Energetinėmis sveikatingumo temomis nuotoliniu būdu vyksta nuolatiniai seminarai, individualūs kursai, kuriuos galite užsisakyti el. p. JeronimasL@gmail.com, tel. 8 687 75147. Mielai galime pabendrauti ir prieš, ir po seminaro. Pozityvus bendravimas stiprina net imunitetą.
PLAČIAU www.tryszvaigzdutes.lt. Tai svetainė mūsų leidyklos, kuri gali net iš juodraščio išleisti Jūsų pačių, šeimos, atsiminimų, kūrybos ar bendruomenės gyvenimo knygą.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2021-04-08 13:16
 
 

Komentarai (2)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media