2024 m. liepos 14 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Renginiai

*print*

Archyvas :: Konferencija apie pagalbos priklausomiems asmenims perspektyvas

2019-04-29
 
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir bendruomenė „Aš Esu", minėdama 10 metų prasmingos veiklos sukaktį, kviečia į mokslinę-praktinę konferenciją „Priklausomybių anatomija: pagalbos priklausomiems asmenims galimybės ir perspektyvos". Šiuo renginiu siekiama atkreipti valstybės ir visuomenės dėmesį į priklausomybės ligomis sergančius asmenis, pagalbos priklausomiems asmenims galimybes ir perspektyvas mūsų šalyje. Renginys vyks gegužės 2 d. 13 val. Konferencijų salėje, V aukšte.
Profesionalų bendruomenė dalinsis geriausiomis idėjomis ir praktikomis dirbant su priklausomybės ligomis sergančiais asmenimis, pateiks ligos ir sveikimo tendencijas Lietuvos ir pasauliniame kontekste. 
Pranešimus skaitys aukščiausio lygio ekspertai: doc. dr. Robertas Badaras, prof. dr. Laima Bulotaitė, gyd. Vilma Andrejauskienė, dr. Giedrius Markevičius ir kt. Esmines strategines įžvalgas, kaip padėti Lietuvai stotis ant kojų, pasinaudojant specialistų pagalba, atskleis LR socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Konferenciją moderuos žurnalistai Gabija Vitkevičiūtė ir Aurimas Perednis.
Konferencija rengiama kartu su pagalbos namais moterims „Ramunėlė Rehab", gausiu būriu savanorių ir partnerių. 
Įėjimas laisvas, registracija būtina. Kviečiame registruotis naudojant elektroninę dalyvių registracijos formą. Kilus klausimų dėl registracijos, maloniai prašome susisiekti el. paštu lina@ramunele.eu.
Planuojama tiesioginė konferencijos transliacija internetu. Renginys bus fotografuojamas.
Organizatoriai VA „Caritas", priklausomų asmenų bendruomenė „Aš esu", kun. Kęstutis Dvareckas
Partneriai pagalbos namai moterims „Ramunėlė Rehab", Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, Vilniaus universitetas, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Vilniaus Žvėryno parapija
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-04-29 11:32
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media