2024 m. liepos 14 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Renginiai

*print*

Archyvas :: Vegfest LT festivalyje "Žaliosios dėžutės" komanda kvies jungtis į socialinę akciją

2019-06-06
 
Šiemet ir vėl organizuojamas didelio susidomėjimo sulaukęs renginys - Vegfest LT. Šis renginys yra skirtas suburti žmones, kurie domisi augaliniu maistu, ekologiška kosmetika, natūraliomis sveikatinimosi priemonėmis, ekologiškais drabužiais. Siekiama ne tik suburti bendraminčius, bet ir labiau šviesti visuomenę apie natūralius produktus bei dovanas iš gamtos. Šiais metais festivalyje laukia daug naujienų! Viena iš jų - Sveikatos zona.
Sveikatos zonoje vyks įvairios edukacijos, maisto gaminimo pamokos, specialūs užsiėmimai vaikams, paskaitos. Čia atrasite ir natūralių žolinių produktų gamintojų "Žalioji dėžutė" komandą, kuri ne tik pristatys savo produktus ir ves pokalbius sveikatos temomis, bet ir kviečia visus prisidėti prie socialinės akcijos!
Renginio metu "Žalioji dėžutė" komanda kviečia visus besilankančius Vegfest LT festivalyje, neprasukti pro jų stendą bei nusifotografuoti su linksmomis paršelių nosytėmis. Idėja kilo norint palaikyti organizaciją "Trys paršeliai" - pirmuosius Lietuvoje bei Baltijos šalyse saugius namus „fermos" gyvūnams.
Čia gyvena nuo paskerdimo ir blogų gyvenimo sąlygų išgelbėti gyvūnai, kurie atkeliauja iš pramoninių fermų arba mažų ūkių. "Trys paršeliai" įkūrėjai rūpinasi visais pas juos patekusiais gyvūnais - čia jie nėra išnaudojami jokiais būdais, yra laisvi, tačiau nemažai jų daliai reikalingas specialus gydymas bei priežiūra.
"Žalioji dėžutė" kviečia fotografuotis visus lankytojus su paršelių nosytėmis prie jų stendo arba įsidėti savo nuotrauką į socialinius tinklus su grotažyme #nebukparselis ir taip skleisti žinią apie atjautą ir pagalbą gyvūnams. O stendo šeimininkai "Žalioji dėžutė" po Vegfest LT festivalio suskaičiuos kiek nuotraukų buvo padaryta ir visų vardu paaukos "Trims paršeliams"!
Tiems kas neturės galimybės lankytis festivalyje, galite tiesiogiai žiūrėti LIVE transliacijas "Žaliosios dėžutės" facebook puslapyje, kur gyvai galėsite stebėti pokalbius sveikatos tema su keturiais lektoriais:
10:30 - 11:30 Pokalbis su Mariumi Abromaičiu "Pažintis su aromaterapija"
12:30 - 13:30 Pokalbis su Alanu Džeranovu "Sportas ir sveika gyvensena"
13:30 - 14:30 Pokalbis su Sandrija Čapkauskienė "Vaisiai ir uogos mūsų maisto racione"
16:00 - 17:00 Pokalbis su Pauliumi Paulausku "Augalinė mityba"
Vegfest LT festivalis vyks 2019 m birželio 8 dieną, nuo 10 iki 18 val. prekybos centre "Panorama". Įėjimas nemokamas!
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019-06-06 14:01
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media