2023 m. gruodžio 6 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija, kurioje bus pristatyta tarptautinė konferencija „Nauja ES kovos su narkotikais strategija. Tikslai ir lūkesčiai“.

2013-12-14
 
Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė

Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė

 

Seime gruodžio 16 d., pirmadienį, 9 val. įvyks Seimo Sveikatos reikalų komiteto ir Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos spaudos konferencija, kurioje bus pristatyta tarptautinė konferencija „Nauja ES kovos su narkotikais strategija. Tikslai ir lūkesčiai".

Dalyvaus Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė, sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis, Seimo Narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisijos pirmininkė Larisa Dmitrijeva, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento direktorius Zenius Martinkus ir Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centro vyresnysis mokslinis analitikas Brendanas Hjudžesas (Brendan Hughes).

Spaudos konferencijos, vykstančios Spaudos konferencijų salėje, tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų garso įrašus.

Seimo Ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 239 6210

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-12-14 09:48
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media