2024 m. vasario 28 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija, skirta Lietuvos ir Malaizijos verslo įmonių ir asociacijų bendradarbiavimo memorandumų pasirašymui

2013-12-06
 
Ūkio ministras Evaldas Gustas

Ūkio ministras Evaldas Gustas

 

Š. m. gruodžio 9 d., pirmadienį, 10.30 val. Ūkio ministerijos 212 salėje bus pasirašyti Lietuvos ir Malaizijos verslo įmonių ir asociacijų memorandumai. Pasirašius memorandumus įvyks spaudos konferencija.

Spaudos konferencijoje dalyvaus ūkio ministras Evaldas Gustas, Malaizijos Perako valstijos vyriausybės vadovas dr. Abdulas Kadiras Zambry, Lietuvos ir Malaizijos verslo tarybos prie LPK pirmininkas Paulius Kunčinas, memorandumus pasirašiusių verslo įmonių ir asociacijų atstovai.

„Šių metų rudenį įvykęs Lietuvos delegacijos vizitas į Malaiziją davė apčiuopiamų rezultatų. Šalių verslininkai pasirašys kelis bendradarbiavimo memorandumus. Malaizijos vyriausybė ir verslas rodo didelį dėmesį Lietuvai kaip potencialiai prekybos ir investicijų partnerei. Tikiu, kad šis vizitas sustiprins šalių ekonominius ryšius, o Lietuvos ir Malaizijos verslininkams leis identifikuoti konkrečias sritis aktyvesniam dvišaliam bendradarbiavimui", - sakė ūkio ministras Evaldas Gustas.

Lietuvoje Malaizijos Perako valstijos vyriausybės vadovas dr. Abdulas Kadiras Zambry ir Malaizijos verslo atstovų delegacija Lietuvoje viešės gruodžio 8-10 dienomis. Vizito metu Malaizijos delegacija taip pat susitiks su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi, Vilniaus miesto meru Artūru Zuoku, Druskininkų meru Ričardu Malinausku, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) vadovais, lankysis verslo įmonėse, susipažins su Lietuvos turizmo verslo infrastruktūra.

Malaizijos Perako valstijos vyriausybės ir verslo atstovus apsilankyti Lietuvoje pakvietė ūkio ministras Evaldas Gustas š. m. rudenį vykusio Lietuvos vyriausybinės delegacijos vizito Malaizijoje metu.

 

Kontaktinis asmuo

Tomas Lavišius

Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos

Viešųjų ryšių ir protokolo skyrius

Tel. 8 706 64 846

Mob. 8 616 19 075

El. p. tomas.lavisius@ukmin.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2013-12-06 13:36
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media