2024 m. liepos 14 d., Sekmadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Kviečiame į diskusija „Vieša kritika ir viešos kovos dėl idėjų. Kur padorumo ribos?“ – festivalyje „Būtent!”

2023-08-24
 
Festivalyje „Būtent!" - diskusija. Šį šeštadienį Birštone jau penktą kartą vyksiančiame diskusijų festivalyje „Būtent!" Visuomenės informavimo etikos asociacija kviečia dalyvauti diskusijoje „Vieša kritika ir viešos kovos dėl idėjų. Kur padorumo ribos?". Apie nuolat kritikuojamą viešosios erdvės diskurso kultūrą, konstruktyvios kritikos ir pykčio kalbos skirtumus festivalyje kalbėsis Vilija Butkuvienė, Egidijus Knispelis, Skirmantas Malinauskas, Jurgita Lieponė, pateiks savo patirtis, gyvenimiškus pavyzdžius. Diskusijos moderatorė - Daiva Žeimytė - Bilienė.
Savo įžvalgomis pasidalins ekspertai: VDU viešosios komunikacijos katedros profesorė, tyrėja dr. Auksė Balčytienė, žurnalistė, politikė Liuda Pociūnienė, apžvalgininkas Vladimiras Laučius.
Kviečiame visus, kam rūpi viešosios erdvės švara, prisijungti prie diskusijos. Kalbėkimės, kritikuokime, ginčykimės - pagarbiai ir be pykčio.
Laukiame Birštone rugpjūčio 26 d., šeštadienį, 15. 30 val.
Diskusijų vietą rasite pridedame žemėlapyje.
Paskutinį kartą atnaujinta: 2023-08-24 13:57
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media