2020 m. gruodžio 2 d., Treciadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija „100 metų nuo kardinolo Vincento Sladkevičiaus gimimo"

2020-09-23
 
Seime rugsėjo 24 d., ketvirtadienį, 13 val.įvyks Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisijos pirmininko prof. Arūno Gumuliausko spaudos konferencija „100 metų nuo kardinolo Vincento Sladkevičiaus gimimo". Dalyvauja: kardinolas, politinis kalinys Sigitas Tamkevičius, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro gen. direktorius prof. dr. Adas Jakubauskas, Genocido ir rezistencijos tyrimo departamento vyr. patarėja, istorikė dr. Kristina Burinskaitė. 
Spaudos konferencijos iniciatoriai informuoja, kad spaudos konferencijoje bus kalbama apie „atgimimo kardinolu" vadinamo V. Sladkevičiaus dvasinę, politinę ir istorinę reikšmę Lietuvos okupacijos ir Sąjūdžio metais.
Klausimus galima užduoti spaudos konferencijos metu nuotoliniu būdu Seimo interneto svetainėje, renginių kalendoriuje, atvėrus spaudos konferencijos langą.
Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo „YouTube" paskyroje.
Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.
Internete ir Seimo „YouTube" paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.
Visuose Seimo renginiuose (tiek viduje, tiek lauke) visiems dalyviams privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Parengė
Informacijos ir komunikacijos departamento
Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė
Tel. (8 5) 239 6508, el. p. jolanta.anskaitiene@lrs.lt

...
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-09-23 11:33
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media