2020 m. liepos 5 d., Sekmadienis

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Spaudos konferencija „Ekologinė nelaimė Klaipėdoje: tolimesni visuomenės ir ministerijos žingsniai bei abipusis bendradarbiavimas“

2020-01-13
 

 

Seime sausio 14 d., antradienį, 9.30 val. įvyks  Seimo nario Dainiaus Kepenio spaudos konferencija „Ekologinė nelaimė Klaipėdoje: tolimesni visuomenės ir ministerijos žingsniai bei abipusis bendradarbiavimas".

Dalyvauja Kęstutis Mažeika, aplinkos ministras, taip pat visuomeninkės Ligita Girskienė ir Raimonda Zaborė.

Pasak iniciatorių, spaudos konferencija skirta aptarti tolimesnius visuomenės ir susijusių valdžios institucijų veiksmus sprendžiant vieną didžiausių ekologinių nelaimių Lietuvoje, taip pat pabrėžti visuomenės bei ministerijos inicijuotų aplinkos apsaugos ir kitų įstatymų pakeitimų paketo svarbą. Aplinkos ministerijos ir visuomenininkų pastangos leidžia tikėtis, kad bus sukurta tokių nelaimių užkardymo įstatyminė bazė, tvari ir principinga taršių gamybinių objektų kontrolės sistema.

 Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo „YouTube" paskyroje. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete ir Seimo „YouTube" paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

 Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitiene@lrs.lt

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-01-13 13:29
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media