2020 m. rugpjucio 7 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Žiniasklaidos atstovai kviečiami į klausimų-atsakymų sesiją prieš popiežiaus vizitą

2018-09-03
 
Mieli kolegos, vakar Vilniaus Katedros aikštėje prasidėjo Šventojo Tėvo susitikimo su jaunimu scenos montavimo darbai. Mums, dirbantiems prie pasirengimo vizitui, tai reiškia, kad esame finišo tiesiojoje. Kviečiame jus judėti kartu šio istorinio įvykio link.
- Rugsėjo 20 d., ketvirtadienį, 10 val. (vieta bus patikslinta) kviečiame žiniasklaidos atstovus į paskutinę prieš vizitą klausimų-atsakymų sesiją su LVK Pasiruošimo Popiežiaus vizitui komiteto atstovais. Numatomas ir arkivyskupo Gintaro Grušo dalyvavimas. Atsakysime į jūsų klausimus, sudėsime akcentus. Kvietimas bus platinamas per BNS. 
- Jei norėtumėte sulaukti priminimo apie rugsėjo 20 d. klausimų-atsakymų sesiją, o vizito metu gauti mūsų platinamus pranešimus, kviečiame užpildyti formą. Dėkojame tiems, kurie jau užpildė.
- Visą aktualią informaciją apie vizitą skelbsime www.popieziausvizitas.lt. Jei turite dar neatsakytų klausimų ar norėtumėte susiderinti reportažą, būtume dėkingi, jei sulauktume jūsų el. laiško ar skambučio iki rugsėjo 16 d.
Liko 10 dienų iki šventųjų Mišių su popiežiumi Pranciškumi Santakos parke Kaune. Pakankamai laiko paruošti širdis šiam susitikimui. O jei liks laiko, išmokti dar ir kelis žingsnelius argentinietiško tango.

 

LVK Pasiruošimo Popiežiaus vizitui komiteto komunikacijos komanda

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 2018-09-17 16:39
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media