2021 m. sausio 22 d., Penktadienis

Tyrimų fondas

Senos interneto svetainės versijos

Spaudos konferencijos

*print*

Archyvas :: Žurnalistai kviečiami į viešą diskusiją: Nuotolinio mokymo iššūkiai ir galimybės: kokius sprendimus siūlo TS-LKD ir nepriklausomi ekspertai?

2020-04-08
 
Nuotolinis ugdymas pandemijos metu tapo vienu rimčiausių iššūkių Lietuvos švietimo sistemai. Vis dėlto persiorientavimas nuo tradicinio mokymo prie inovatyvių metodų neturėtų būti vien mokytojų ir moksleivių tėvų galvos skausmas. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų bei nepriklausomų ekspertų nuomone, nuotolinis ugdymas privalo tapti sudėtine švietimo sistemos dalimi, kuri iš esmės galėtų pakeisti požiūri į mokymo ir mokymosi kokybę Lietuvos mokyklose.
Kokius sprendimus turime taikyti sėkmingam nuotolinio ugdymo įgyvendinimui? Kokios ilgalaikės strategijos reikia, siekiant, kad nuotoliniai ugdymo metodai išliktų svarbia švietimo proceso dalimi ir po Covid-19 sukeltos pandemijos? Ar nuotolinį mokymą galime matyti ne kaip problemą, o kaip galimybę Lietuvos švietimo sistemai?
Ieškodami atsakymų į šiuos ir kitus klausimus kviečiame šį ketvirtadienį, balandžio 9 d., 11 val. prisijungti prie nuotolinės diskusijos virtualiame BNS Spaudos centre.
Diskusijos dalyviai:
Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų asociacijos „Infobalt" vadovas Mindaugas Ubartas
VU TSPMI docentė Nerija Putinaitė
Asociacijos „Žinių ekonomikos forumas" direktorius Arminas Varanauskas
Tėvų atstovas, STRATA Inovacijų politikos analizės skyriaus vadovas Ramojus Reimeris
TS-LKD pirmininko pavaduotoja, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto narė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė
TS-LKD rinkimų programos rengimo grupės vadovė, dr. Jurgita Šiugždinienė
Norintiems stebėti konferenciją prašome jungtis prie BNS Lietuva Facebook paskyros https://www.facebook.com/bnsLT/, BNS Youtube https://www.youtube.com/watch?v=JA05R4xe6Rg, www.15min.lt, 15min Facebook paskyros https://www.facebook.com/15min/ ar TS-LKD Facebook paskyros https://www.facebook.com/tslkd/
Konferencijos nuoroda žurnalistams: https://zoom.us/j/215949967
Informacija žurnalistams:
Norėdami diskusijos dalyviams užduoti klausimus, atsidarykite pateiktą nuorodą (https://zoom.us/j/215949967) interneto naršykle arba, patogiausia, „Zoom" (https://zoom.us/download) programėle. Prisijungdami nurodykite savo vardą, pavardę ir atstovaujamą žiniasklados priemonę. Norėdami paklausti, paspauskite „Raise Hand" mygtuką programėlėje - moderatorius atblokuos jūsų mikrofoną ir paprašys užduoti klausimą.
Kontaktinis asmuo
UAB "BNS"
pardavimai@bns.lt
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-04-08 15:15
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media