*print*

Archyvas :: „Mėnesio sporto nuotraukos“ konkurse rugsėjo laureatais tapo du fotografai

2020-10-14

Alfredo Pliadžio nuotrauka

Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) rengiamame „Mėnesio sporto nuotraukos" konkurse rugsėjo laureatais tapo du fotografai - Waldemar Dowejko ir Alfredas Pliadis. Jų nuotraukos autoriams pelnė po 16 taškų iš 45 galimų.
W. Dowejko užfiksavo vienuolę golfo lauke. Fotografas dalyvavo Lietuvos golfo federacijos prezidento Česlavo Okinčico taurės turnyre Europos centro golfo klubo aikštyne. Renginio metu surinktos lėšos buvo skirtos palaimintojo kunigo Mykolo Sopočkos hospisui. Turnyro atidarymo smūgį atliko hospiso įkūrėja vienuolė Michaela Rak. O A. Pliadis įamžino pirmąjį jaunosios penkiakovininkės startą varžybose Vilniuje.
Antrą vietą užėmė Tomas Gaubys (12 tšk.). Jis konkurso organizatoriams atsiuntė nuotrauką iš tarptautinio imtynių turnyro „Vilnius Open 2020".
Trečioje vietoje - Evaldas Šemiotas (11 tšk.). Jis Kaune, „Žalgirio" arenoje, „pagavo" įspūdingą krepšinio šokėjos skrydį.
Geriausios rugsėjo mėnesio sporto nuotraukos rinkimuose dalyvavo 12 Lietuvos fotografų. Nuotraukas vertino 15 fotografijos, žiniasklaidos ir sporto atstovų. Konkurso nugalėtojams bus įteikta LSŽF rėmėjo „Hummel" dovana - 100 eurų vertės čekis.