2020 m. kovo 31 d., Antradienis

Kultūros renginiai

*print*

Archyvas :: Audros Selskaitės akvarelių paroda „Kelionės ir sugrįžimai“

2020-01-07
 
 

2020 m. sausio 7 - vasario 7 d. LMA Vrublevskių bibliotekoje bus eksponuojama Audros Selskaitės akvarelių paroda „Kelionės ir sugrįžimai". Parodos atidarymas vyks sausio 9 d. 17.30 val.

Kaip sako kūrinių autorė Audra Selskaitė: „Kelionės - tai ne tik šalies ar vietos pakeitimas, tai išėjimas iš savęs, savo būsenos, nuotaikos perkeitimas. Tai bėgimas, bangavimas, ieškojimas, krypties atradimas, prasmės suvokimas. Tai grįžimas į savo sielą, į pačią savo esmę. Kelionės -tai trumpos stotelės nusiraminti ir pailsėti, apsvarstyti, susumuoti. Tai laikas, kai gali tarsi iš aukščiau ir toliau pažvelgti į savo gyvenimą, atsijoti, kas nereikšminga ir laikina.

Kelionės - tai pačios gyvenimo prasmės apmąstymas. Sugrįžimas, kad suprastum, kur tavo vieta.

Akvarelė visada atspindi vidinę būseną: kartais ji rami ir šiek tiek ilgesinga, kartais aistringa ar melancholiška, kartais lengvai pakili... Technika: piešinys atliekamas pieštuku, po to popierius sušlapinamas ir prilipinamas prie stiklo. Lieju beveik visada spontaniškai, iš pradžių eina spalva išreikšta emocija, po to - detalizavimas apmąstant. Labai svarbu laiku sustoti (ką ne visada padarau), kad piešinys netaptų „užkankintas". Parodoje rodomos akvarelės, tapytos Lietuvoje, Vokietijoje, taip pat Ispanijoje, Graikijoje... "

LMA Vrublevskių bibliotekos komunikacijos skyrius

Tel. 8 5 212 6890

Paskutinį kartą atnaujinta: 2020-01-07 11:40
 
 

Komentarai (0)

Jūsų el. paštas

Rašyti komentarą

Vardas
Tekstas
Apsaugos kodas
secimg
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media