2019 m. spalio 18 d., Penktadienis

LŽS ir NŽKA renginiai

*print*

Archyvas

 

2016-05-27Aukštadvaryje: Tarptautinė žurnalistų kalba

Š. m. gegužės 21–22 d. Aukštadvaris. Čia įvyko jau devintoji Lietuvos esperantininkų žurnalistų seminaras – stovykla. Susitiko beveik penkiasdešimt žurnalistų, ne vien prefesionalių, bet parašančių esperanto tema. Tai buvo Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) Esperantininkų žurnalistų skyriaus ir Lietuvos esperantininkų žurnalistų asociacijos bendras renginys

2016-05-27Trakuose įteikta IX Mato Šalčiaus premija Venantui Butkui už knygą „Burėse – Baltijos vėjas: buriuotojo užrašai“

IX Mato Šalčiaus vardo premija buvo įteikta 2016-05-25 Venantui Butkui už knygą "Burėse - Baltijos vėjas: buriuotojo užrašai" Trakuose, senoviniame prekybiniame „Vytinė“ laive, kurioje šafaras Vladas Kasperavičius svečius supažindino su upių laivybos istorija.

2016-05-19Šiemet Mato Šalčiaus premija bus įteikta Trakuose senovinėje vytinėje valtyje  (2)

Sveiki, gegužės 25 dieną, trečiadienį 17 val. Trakuose, senovinėje vytinėje valtyje bus įteikta IX Mato Šalčiaus premija, kuri skirta klaipėdiečiui, jūros heraldui Venantui Butkui už knygą „Burėse – Baltijos vėjas: buriuotojo užrašai“ Kviečiame Jus dalyvauti! Apie tai pašome pranešti statinis@yahoo.com, nes senovinė vytinė valtis talpina tik 30 žmonių.

2016-05-092016 metų „Ženia“ prizai – Klaipėdos žurnalistams (1)

Gegužės 6 –ąją, Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos išvakarėse, Klaipėdos žurnalistai jau 16 – ąjį kartą pasidalino žurnalistų entuziastų nepriklausomų informatorių apdovanojimus (ŽENIA). Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyriaus organizuojama šventė nepraranda populiarumo tarp Klaipėdos žurnalistų – į šventę atvyko visų uostamiesčio medijų žurnalistai, taip pat įmonių spaudos atstovai, sulaukėme svečių – kolegų iš Palangos, Gargždų.

2016-05-09LŽS Kelionių ir pramogų klubas kepė “Gandų antį”

LŽS Kelionių ir pramogų klubo nariai linksmai ir prasmingai paminėjo Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos šventę. Iškilmes pradėję penktadienį Kultūros ministerijoje, įteikiant V. Kudirkos ir V. Gedgaudo premijas, pratęsė šeštadienį šauniame Spaudos baliuje Kaune, o baigė sekmadienį Vilniuje, Verkių parke. Keliautojai nusprendė, kad šią dieną reikėtų paminėti iškepant „Gandų antį” – juk geriau ją suvalgyti, negu „paleisti“.

2016-05-08Jono Basanavičiaus gimtinėje ir Tautinio Atgimimo Ąžuolyne augs nauji ąžuolai

Balandžio 30 d., šeštadienį nuotaikinga ir kūrybiška grupė LŽS Senjorų klubo narių kartu su Vilniaus karininkų ramovės darbuotojais (G. Aukštikalnis, A. Burokas, I. Burokienė, R. Akelaitis) išvyko į įdomią kelionę. Beje, vardindamas ramovės atstovus nežinojau kur priskirti atsargos pulkininką leitenantą Povilą Šimkavičių, kuris, nors ir nedirba ramovėje, bet yra ir karininkas, ir LŽS Senjorų klubo narys. Bendru sutarimu nutarėme, kad jis gerai tinka abejose grupėse.

2016-05-05“Žurnalisto etalonas“ – Aldonai Žemaitytei (1)

Komisijos balsų dauguma LŽS Vilniaus skyriaus nominacija „Žurnalisto etalonas“ už aukštų standartų ilgametę žurnalistinę kūrybą 2016 m. skirta Aldonai Žemaitytei -Petrauskienei.

2016-05-02Klaipėdoje – „ŽENIA” apdovanojimai

Tradiciniai Klaipėdos žurnalistų apdovanojimai „ŽENIA” nugriaudės šį penktadienį, gegužės 6 d. 19 val. „Forto dvaro” kavinėje, Teatro aikšėje, pačioje miesto širdyje. Šventės organizatorius – Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos apskrities skyrius - „ŽENIA” rengia jau aštuntą kartą!

2016-04-22Senjorų klubo narių susirinkimas gegužę įvyks Seimo rūmuose

Gerbiamieji Senjorų klubo nariai, tradicinis mėnesio pirmojo trečiadienio susirinkimas gegužės 4 dieną 11 val. įvyks ne Teatro sąjungos salėje, o Seimo rūmuose. Renkamės gegužės 4 dieną 11 val. prie Seimo II rūmų. Į Seimą galima įeiti pagal iš anksto paruošta sąrašą. Šiuo metu šiame sąraše yra 35 žmonės. Specialūs Seimo darbuotojai surengs mums ekskursiją po Seimą, atsakys į iškilusius klausimus. Dėmesio! Visi lankytojai į Seimą patenka pateikę asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

2016-04-15LŽS Senjorų klube - Seimo narys Aleksandras Zeltinis

Tradicinis, kiekvieną pirmąjį mėnesio trečiadienį vykstantis LŽS Senjorų klubo susirinkimas šį kartą vyko pasikvietus LR Seimo narį, Švietimo, mokslo, kultūros ir Europos reikalų komitetų narį Aleksandrą Zeltinį, su žmona Simin Wieghard- Zeltinis, “Vokietijos-Lietuvos draugystės vartai” labdaros draugijos (Hamburgas) prezidente. Susirinkimą vedė Senjorų klubo pirmininkas Ipolitas Skridla.

2016-04-12Šiemet daugiausia sužinosime apie du Lenkijos miestus: Lodzę ir Vraclovą

Vilniaus universiteto bibliotekos Adomo Mickevičiaus muziejuje vyko LŽS Vilniaus skyriaus atstovų susitikimas su Lenkijos instituto Vilniuje direktoriumi, Lenkijos Respublikos ambasados patarėju Marcinu Łapczyńskiu (Marcin Łapczyński).

2016-04-01LŽS Vilniaus skyriaus Pokalbių klubas kviečia į susitikimą su Lenkijos instituto Vilniuje direktoriumi, Lenkijos Respublikos ambasados patarėju Marcinu Łapczyńskiu

LŽS Vilniaus skyriaus Pokalbių klubas kviečia į susitikimą su Lenkijos instituto Vilniuje direktoriumi, Lenkijos Respublikos ambasados patarėju Marcinu Łapczyńskiu (Marcin Łapczyński). Susitikimas vyks trečiadienį, balandžio 6 d. 17, 30 val., Vilniaus universiteto bibliotekos Adomo Mickevičiaus muziejuje (Vilnius, Bernardinų 11).

2016-03-23LŽS Vilniaus skyriaus aktyvistai pas dailininką Vytautą Pošką  (2)

Kaip išgyventi pagal meno rinkos taisykles ir neprarasti ryšio su vidine kūrybos versme? Ar derybos dėl kainos gali pažeminti menininką? Spontaniškas ar suplanuotas kelias geriau veda į kūrybos viršūnes? Kodėl mūsų kultūros politika paženklinta daugybe klaidų ir nesusipratimų? Šias ir daugybę kitų temų tarp šviesiomis spalvomis nutapytų aguonų, sapnų ir gyvenimo kelių aptarinėjome su žinomu tapytoju, scenografu ir freskos meistru Vytautu Poška, beje, sukūrusiu ir Valdovų rūmų įėjimą puošiantį saulės laikrodį.

2016-02-09Devintojo tarptautinio fotožurnalistikos festivalio „VILNIAUS FOTOGRAFIJOS RATAS“ fotografijų filmų ir apdovanojimų vakaras

Maloniai kviečiame Jus, į devintojo tarptautinio fotožurnalistikos festivalio „VILNIAUS FOTOGRAFIJOS RATAS“ fotografijų filmų ir apdovanojimų vakarą, kurio metu bus paskelbti ir apdovanoti šių metų festivalio konkursų nugalėtojai. Renginio metu pamatysite festivalio laureatų darbus, tarptautinių naujienų agentūrų geriausių metų nuotraukų rinkinius ir sukurtas fotografijų istorijas. Įėjimas laisvas.

2016-01-13Užulėnyje - konferencija „Prof. Kazio Pakšto idėjų sūkuryje“

Ukmergės rajone, Taujėnų seniūnijoje, Užulėnyje, Antano Smetonos dvare, 2016 m. sausio 9 d. įvyko Lietuvos žurnalistų sąjungos Kelionių ir pramogų klubo, Lietuvos geografų draugijos ir Ukmergės rajono savivaldybės organizuota konferencija „Prof. Kazio Pakšto idėjų sūkuryje“.
2007 © “Lietuvos žurnalistų sąjunga” - žurnalistams, mediadarbuotojams ir visuomenei - įvykiai, analizė, kūryba.
Sprendimas: Fresh media